![Шепетівка отримала 12,7 млн грн для погашення боргів за спожитий газ](/media/k2/items/cache/8e22955011cf8d6d8ac7d13a1e62a2ee_Generic.jpg?t=20211230_164720)
Шепетівка отримала 12,7 млн грн для погашення боргів за спожитий газ
Днями розпорядженням голови Хмельницької ОДА було розподілено кошти субвенції з державного бюджету на погашення заборгованості з різниці в тарифах, які надійшли до Хмельницької області. Вони надійшли згідно меморандуму, укладеного 30 вересня 2021 між Урядом, НАК «Нафтогаз України», Офісом Президента України та Асоціацією міст України.
![У місті проводять рейди по місцях торгівлі новорічними ялинками](/media/k2/items/cache/5bcbee682ad194e9e030715dfc905bcf_Generic.jpg)
У місті проводять рейди по місцях торгівлі новорічними ялинками
У Шепетівці поліцейські проводять рейди по місцях торгівлі новорічними ялинками. Правоохоронці перевіряють товарно-транспортні накладні, наявність бирок на кожному дереві, а також карантинні сертифікати щодо проходження радіологічного контролю для ялинок з інших областей.
![Виконком: з АТП-16807 розірвано договір, харчування учнів, ритуальні послуги та ремонт доріг](/media/k2/items/cache/48c0191eac9eedf9a802449ac8f3c55a_Generic.jpg?t=20211230_150344)
Виконком: з АТП-16807 розірвано договір, харчування учнів, ритуальні послуги та ремонт доріг
30 грудня міський голова Віталій Бузиль провів останнє у 2021 році засідання виконавчого комітету Шепетівської міської ради. У ході засідання розглянуто 11 питань порядку денного.
![COVID-19 на 30.12.21: інфікувалось - 296, одужало - 476, померло - 7](/media/k2/items/cache/bfbbc25783cb7f05cc68fd2b70fb8ddc_Generic.jpg?t=20211230_143950)
COVID-19 на 30.12.21: інфікувалось - 296, одужало - 476, померло - 7
Хмельницька ОДА інформує: станом на 12.00 30 грудня в Хмельницькій області зареєстровано 146404 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. З них 8862 - діти, 5966 - медпрацівники.
![Більше 30 камер відеоспостереження встановлюються в Шепетівці](/media/k2/items/cache/e1ba04bf717ba31b3e10faf28226ffd3_Generic.jpg?t=20211230_111335)
Більше 30 камер відеоспостереження встановлюються в Шепетівці
У Шепетівці відбувається встановлення нових камер відеоспостереження, які були придбані за кошти субвенції на соціально-економічний розвиток. Про це вранці повідомив міський голова Віталій Бузиль на своїй сторінці у соцмережі.