![Виконком: тариф на воду, платні послуги у будинку культури, ремонт вулиці Степана Бандери](/media/k2/items/cache/d516ec7f613fa31e976a8dc5a300b523_Generic.jpg)
Виконком: тариф на воду, платні послуги у будинку культури, ремонт вулиці Степана Бандери
16 грудня відбулось чергове засідання виконавчого комітету, яке провів міський голова Віталій Бузиль. У ході засідання члени виконкому розглянули 53 питання порядку денного.
![У піцерії пригощали дітей із пільгових категорій сімей](/media/k2/items/cache/6fbfd85bea11e638ed38900960c0e7e3_Generic.jpg)
У піцерії пригощали дітей із пільгових категорій сімей
Приємно, коли до благодійних акцій, заходів для дітей долучаються наші підприємці. Ось і сьогодні, 17 грудня 2021 року, напередодні дня Святого Миколая, власники піцерії «Дрова» Поліщуки Юрій та Олена вкотре пригостили смачною піцою, соком, цукерками та мандаринами 25 дітей з пільгових категорій сімей. А по закінченні акції діткам були вручені солодкі подарунки від Святого Миколая.
![10-річному Миколці, який загубився у лісі восени, подарували смартфон](/media/k2/items/cache/5704b46e734c33507d6cfae36ea438ec_Generic.jpg)
10-річному Миколці, який загубився у лісі восени, подарували смартфон
А ви пам’ятаєте 10-річного Миколку, який у жовтні загубився в лісі на Шепетівщині? Наближається його День Ангела. А він у нього неабиякий. Адже хлопчик потрапив у серйозну халепу, але вийшов з неї цілим і неушкодженим. Тож напередодні свята головний поліцейський Шепетівщини Анатолій Чубенко вирішив провідати свого підопічного.
![COVID-19 на 17.12.21: інфікувалось - 367, одужало - 596, померло - 9](/media/k2/items/cache/3f985df2d0a5e6e0b2dd15bdf81e1053_Generic.jpg)
COVID-19 на 17.12.21: інфікувалось - 367, одужало - 596, померло - 9
Хмельницька ОДА інформує: станом на 13.00 17 грудня в Хмельницькій області зареєстровано 143872 лабораторно підтверджених випадки COVID-19. З них 8644 - діти, 5920- медпрацівники.
![Вифлеємський Вогонь Миру прибув до Шепетівки](/media/k2/items/cache/20f0067a63a15230d4ad2c5b0250105f_Generic.jpg?t=20211217_112627)
Вифлеємський Вогонь Миру прибув до Шепетівки
Вчора, 16 грудня, шепетівські пластуни перебрали Вогник миру, любові та добра. Вже традиційно отримали його з рук пластунів Старокостянтинова. А ті своєю чергою привезли його з Хмельницького, куди Вогник прибув з Києва. До Києва ВВМ передали літаком з Австрії.
![Нова Пошта пропонує шепетівським ОСББ встановити у своїх будинках поштомати](/media/k2/items/cache/4ecc9f1804952212810fa7c03c0d8513_Generic.jpg)
Нова Пошта пропонує шепетівським ОСББ встановити у своїх будинках поштомати
Сьогодні у стінах міської ради заступник голови Янушевський Віталій провів тристоронню зустріч. До Шепетівської міської ради з ініціативи Асоціації ОСББ «Альянс», її члена правління Віри Ліфаси, завітав представник товариства з обмеженою відповідальністю «Новобокс» (структурний підрозділ компанії «Нова Пошта») із пропозицією підтримати багатоквартирні будинки у забезпеченні додатковими сервісами.
![У Шепетівці вшанували пам’ять Сергія Оврашка](/media/k2/items/cache/e561154d052884cda799d27fd8beb223_Generic.jpg?t=20211217_121021)
У Шепетівці вшанували пам’ять Сергія Оврашка
17 грудня, в переддень загибелі, вшанували пам’ять молодшого сержанта, командира розвідки 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» Сергія Оврашка – легенду батальйону з позивним «Динаміт». Про це повідомили на сторінці Шепетівської РДА.
![Мешканця Шепетівщини арештували за 2 замахи на вбивство та 3 погрози вбивством](/media/k2/items/cache/35c1087793452d276d4229960dc36d14_Generic.jpg)
Мешканця Шепетівщини арештували за 2 замахи на вбивство та 3 погрози вбивством
Слідчі Шепетівського РУП оголосили підозру 19-річному мешканцю с. Білокриниччя у вчиненні аж п’яти злочинів: двох замахів на вбивство та трьох погроз вбивством. Правоохоронці направили до суду клопотання про застосування примусових заходів медичного характеру.