Розділ Події

Вифлеємський Вогонь Миру прибув до Шепетівки

Автор Дата17 грудня 2021

Вчора, 16 грудня, шепетівські пластуни перебрали Вогник миру, любові та добра. Вже традиційно отримали його з рук пластунів Старокостянтинова. А ті своєю чергою привезли його з Хмельницького, куди Вогник прибув з Києва. До Києва ВВМ передали літаком з Австрії.

Щороку перед Різдвом пластуни всією Україною поширюють символ добра, любові та єдності — Вифлеємський Вогонь Миру. Це символічний Вогонь, який скаути привозять з місця народження Ісуса Христа у Вифлеємі та поширюють по всьому світу.268858146_2098258410349397_7301648450546618204_n.jpg

З 1998 року українські скаути-пластуни переймають від скаутів Польщі та Чехії Вифлеємський Вогонь Миру та передають його українцям. А з 2014 року, вже традиційно Вифлеємський Вогонь Миру у Шепетівці розповсюджують пластуни шепетівського осередку НСОУ «ПЛАСТ». Вогник миру та добра потрапляє у церковні громади, лікарню, навчальні заклади, військові частини, органи місцевого самоврядування та до всіх охочих мешканців Шепетівки.

Так, із рук в руки, від одного скаутського осередку до іншого, Вифлеємський Вогонь долає безліч кордонів і потрапляє до всіх, хто чекає на світло тепла, миру і злагоди у переддень Різдва Христового.

Вифлеємський Вогонь Миру — міжнародна щорічна скаутська акція до святкування Різдва, метою якої є поширення символічного вогню, запаленого у Вифлеємі. Вперше вогонь до України потрапив в 1992 році. Сама акція була заснована в 1988 році австрійською телерадіокомпанією як благодійний крок: донести світло з місця народження Ісуса Христа тим, хто святкує Різдво поза домом. У той же рік ініціативу підтримали скаути Відня, а згодом — скаути по усьому світу.

Традиційно напередодні Різдва, 24 грудня, на площі перед Шепетівською міською радою о 14:00 відбудеться передача Вифлеємського вогню для усіх охочих. Із собою краще прихопити свічку та лампадку.

Як відбувалась передача вогню у Шепетівці минулих років, ми можете переглянути тут.

Останнє редагування 17 грудня 2021