![Суд виніс вирок двом шепетівчанам, які викрали сміттєві баки](/media/k2/items/cache/c6a2d5ee1024776c329b5f3569efeae9_Generic.jpg)
Суд виніс вирок двом шепетівчанам, які викрали сміттєві баки
У вересні двоє чоловіків «поклали око» на металеві вироби для сміття біля гуртожитку Цукрового комбінату, аби збути баки та отримати кошти, однак постали за кражідку перед судом.
![«Великою мірою наша частина — це пілотний проєкт» — командир підрозділу у Цвітосі](/media/k2/items/cache/8611eec5630c4710f897df68cd6e28c0_Generic.jpg?t=20211214_143712)
«Великою мірою наша частина — це пілотний проєкт» — командир підрозділу у Цвітосі
Ми вже публікували матеріал про військову частину у селищі Цвітоха, яка підпорядкована Командуванню Сил логістики ЗСУ. Там йшлося про умови служби строковиків. А що ж ще цікавого у життєдіяльності підрозділу? Чим він живе нині і на які перспективи очікує? Про це кореспондентам АрміяInform розповів командир військової частини підполковник Микола Гресєв.
![Юні шепетівчани взяли участь у обласних змаганнях з футзалу](/media/k2/items/cache/dfdf69cea833f4e6ea0d71fc4477f180_Generic.jpg)
Юні шепетівчани взяли участь у обласних змаганнях з футзалу
11 грудня в спорткомплексі Хмельницької обласної комплексної ДЮСШ «Колос» пройшов відкритий Чемпіонат Хмельницької обласної ДЮСШ «Колос» з футзалу серед дитячих команд 2010-2011 років народження присвячений 30-й річниці збройних сил України.
![COVID-19 на 14.12.21: інфікувалось - 234, одужало - 616, померло - 25](/media/k2/items/cache/b4e737f3eb18c4e21c715e72ac58cf44_Generic.jpg?t=20211214_132205)
COVID-19 на 14.12.21: інфікувалось - 234, одужало - 616, померло - 25
Хмельницька ОДА інформує: станом на 13.00 14 грудня в Хмельницькій області зареєстровано 142747 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. З них 8519 - діти, 5899 - медпрацівники.
![Шепетівська громада вшанувала ліквідаторів аварії на ЧАЕС](/media/k2/items/cache/40ddf313cc0e04f05a48cfb1924ff9cd_Generic.jpg)
Шепетівська громада вшанувала ліквідаторів аварії на ЧАЕС
Біля пам’ятного знаку відбувся меморіальний захід та панахида за загиблими й померлими внаслідок Чорнобильської катастрофи. Про це повідомили у пресслужбі Шепетівської міської ради.
![У Шепетівці рятувальники 7 годин відкачували воду з затоплених негодою домогосподарств](/media/k2/items/cache/b38ec9055604bd050fc3e51596b6242d_Generic.jpg?t=20211215_125426)
У Шепетівці рятувальники 7 годин відкачували воду з затоплених негодою домогосподарств
13 грудня на вул. Горбатюка в м. Шепетівка внаслідок сильних опадів затопило шість присадибних ділянок площею 1800 кв. м. Повідомлення про цю подію до Служби порятунку надійшло від заступника міського голови об 11:50.
![У Шепетівці на пішохідному переході збили 41-річну місцеву жительку](/media/k2/items/cache/fafeb8f857bdaf01d3fcf57866525c99_Generic.jpg)
У Шепетівці на пішохідному переході збили 41-річну місцеву жительку
Вчора, 13 грудня близько 18:10 годин в м. Шепетівка по вулиці Героїв Небесної Сотні 42-річний водій, керуючи автомобілем марки "Mersedes-Benz GLA 200" здійснив наїзд на пішохода - 41 –річну місцеву жительку, яка перетинала проїжджу частину дороги по нерегульованому пішохідному переході.