![По вулиці Валі Котика зіткнулись бус та легкове авто](/media/k2/items/cache/b27d80403ab684ced2c50ffdefaf9e00_Generic.jpg)
По вулиці Валі Котика зіткнулись бус та легкове авто
Дорожньо-транспортна пригода сталася вчора, 27 травня, близько 12.45 години в м. Шепетівка по вулиці В.Котика. Про це повідомив Сектор комунікації поліції Хмельницької області.
![Як кинути палити та як саме куріння цигарок завдає шкоди організму](/media/k2/items/cache/2be921ea7a2a9a1742faffd5ada68728_Generic.jpg?t=20200528_122656)
Як кинути палити та як саме куріння цигарок завдає шкоди організму
Природньо, що кожна людина хоче жити довго та щасливо. Запорукою повноцінного життя є здоров'я, дбати про яке має сама людина. Здоровий спосіб життя - найбільш ефективний метод не розгубити потенціалу, яким при народженні наділила матінка-природа. Проте, багато людей не дотримуються навіть елементарних норм. В першу чергу, це стосується паління. Це одна із найбільш небезпечних звичок не лише для здоров'я курця, але й тих, хто його оточує.
![Жителю Острога 2 га землі на Шепетівщині виявилось замало](/media/k2/items/cache/f993f415ac04d8eeb835965400c55132_Generic.jpg?t=20200528_110617)
Жителю Острога 2 га землі на Шепетівщині виявилось замало
Хотів отримати від держави ще наділ у Старокостянтинівському районі, але Держгеокадастр області обдурити не вдалося.
![Фото ілюстративне](/media/k2/items/cache/2818da0029e4f7369d0b51ece2d717ee_Generic.jpg)
Житель Шепетівщини сплатить штраф за крадіжку деталей залізничних рейок
Шепетівський міськрайонний суд визнав винним 37-річного жителя села Шепетівського району в крадіжці (частина 1 статті 185 Кримінального кодексу України) та призначив йому покарання у виді 1360 гривень штрафу.
![Житлові субсидії призначили автоматично на наступний період з травня 2020 року по квітень 2021 року](/media/k2/items/cache/9a04f20cb7d34dcdf1c8de64f8a2118d_Generic.jpg)
Житлові субсидії призначили автоматично на наступний період з травня 2020 року по квітень 2021 року
Управління праці та соціального захисту населення Шепетівської міської ради у травні 2020 року надало субсидії усім домогосподарствам, які її отримували в опалювальному періоді 2019-2020 року, без звернень громадян.