![Як відбувався Великий терор на Шепетівщині 1937-1938 рр.](/media/k2/items/cache/ac62ab5a5c08afba762b6c81271496bf_Generic.jpg)
Як відбувався Великий терор на Шепетівщині 1937-1938 рр.
Щороку у третю неділю травня Україна відзначає День пам'яті жертв політичних репресій. До роковин Великого терору ми познайомимо вас, як відбувався Великий терор на Шепетівщині 1937-1938 рр.
![Двоє прихожанок Городищенського монастиря мають позитивні ПЛР-тести на COVID-19](/media/k2/items/cache/865a1a018758102d7aac223cf360dd70_Generic.jpg?t=20200516_073701)
Двоє прихожанок Городищенського монастиря мають позитивні ПЛР-тести на COVID-19
Сьогодні вранці міський штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації повідомив про зареєстровані 2 нові випадки інфікування коронавірусом шепетівчанок, які були прихожанами Городищенського монастиря.
![Городищенський Свято-Різдво-Богородичний чоловічий монастирь](/media/k2/items/cache/ec592b52e3dc938eb86fda0eaa9ffec4_Generic.jpg?t=20200517_173916)
На Шепетівщині заборонили проведення будь-яких заходів служителями релігійних установ
15 травня, голова Шепетівської районної державної адміністрації Юрій Басюк провів позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Шепетівського району.