![У монаха Городищенського монастиря таки був COVID-19](/media/k2/items/cache/4e13e65273bacc9935181aa4c26673a2_Generic.jpg?t=20200513_181721)
У монаха Городищенського монастиря таки був COVID-19
Хмельницька обласна державна адміністрація повідомила, що ПЛР-тестування померлого монаха Городищенського монастира дало позитивний результат. Таким чином, посмертно підтвержено його інфікування коронавірусом SARS-CoV-2.
![У Шепетівці дозволили роботу ринків непродовольчих товарів, але не "суботнього"](/media/k2/items/cache/700d56bfe25eb40e267dfac28c6ab742_Generic.jpg)
У Шепетівці дозволили роботу ринків непродовольчих товарів, але не "суботнього"
Сьогодні, 13 травня, міський голова Михайло Полодюк зустрівся із підприємцями, які прийшли до міської ради з вимогою відкрити ринки непродовольчих товарів. Підприємці скаржаться на несправедливість, адже магазинам дозволено проводити торгівлю, а ринкам – ні.
![Перевізники Хмельниччини мітингували під Хмельницькою ОДА](/media/k2/items/cache/1499622ca366f4650db36fb44a16a588_Generic.jpg?t=20200513_141507)
Перевізники Хмельниччини мітингували під Хмельницькою ОДА
Сьогодні в Хмельницькому відбулася мирна акція, ініційована підприємцями, що надають послуги у сфері пасажирських перевезень. З’їхалися автобуси та мікроавтобуси з Шепетівки, Славути, Чемерівець, Нової Ушиці та багатьох інших куточків Хмельниччини. Основна вимога їх – напрацювати чіткий план відновлення усіх видів пасажирських перевезень, які були призупинені у зв’язку з карантинними обмеженнями.
![За вкрадений ящик пива шепетівчанину присудили 1700 грн](/media/k2/items/cache/9bcaabc43439a4efb2b0c8e0f1ab1548_Generic.jpg)
За вкрадений ящик пива шепетівчанину присудили 1700 грн
Шепетівський міськрайонний суд затвердив угоду про примирення між представником потерпілого та обвинуваченим, визнав останнього винним у грабежі (частина 1 статті 186 Кримінального кодексу України) і призначив обумовлене покарання – 1700 гривень штрафу.
![Поліцейські затримали "псевдомінера" з Грицева](/media/k2/items/cache/8f0796c61dad6f3533da97642b6e8cad_Generic.jpg)
Поліцейські затримали "псевдомінера" з Грицева
Раніше ми писали, що вчора рятувальникам надійшло повідомлення про замінування Грицівського вищого професійного училища. Доки вибухотехніки обстежували будівлі і територію, оперативники та слідчі працювали над встановленням особи, яка зробила неправдиве повідомлення про замінування.
![Фото ілюстративне](/media/k2/items/cache/236e0cbada492c3c0a22e59215775515_Generic.jpg?t=20200513_071924)
В Грицеві "замінували" професійне училище
Напередодні, близько 23 години 12 травня до оперативно-координаційного центру ГУ ДСНС в Хмельницькій області надійшло повідомлення про те, що Грицівське вище професійне училище № 38 Шепетівського району заміновано протитанковою міною.