![Шепетівська компанія випробувала обладнання для дезінфекції медиків](/media/k2/items/cache/3e65ffb7a7a36a003f464a81879c30f3_Generic.jpg?t=20200409_194205)
Шепетівська компанія випробувала обладнання для дезінфекції медиків
Досвід сільськогосподарського машинобудування також не стоїть осторонь проблеми поширення COVID-19 в Україні. Шепетівська компанія A3Tech запропонувала обладнання для дезінфекції медиків за принципом туманоутворення. Про це у коментарі для видання "Тракторист" повідомив власник компанії Марат Мінц.
![У шепетівського пенсіонера підтвердилось інфікування COVID-19](/media/k2/items/cache/6e9921d8bad594456f7762f80c4ef44c_Generic.jpg?t=20200406_160605)
У шепетівського пенсіонера підтвердилось інфікування COVID-19
Щойно стало відомо про результати ПЛР-тестування літнього шепетівчанина, якого підозрювали у інфікуванні COVID-19. Про них повідомили в Хмельницькій облдержадміністрації.
![Ще одна пара побралась під час карантину у Шепетівці](/media/k2/items/cache/a0f6047a1de5f37764ac8e2f31a93650_Generic.jpg)
Ще одна пара побралась під час карантину у Шепетівці
Ми вже писали як 2 квітня, попри карантин, у Шепетівці на весільний рушник стала пара молодят. 4 квітня 2020 року у Шепетівському МР відділі державної реєстрації актів цивільного стану Центрально-Західного МУ Міністерства юстиції ще одна пара вирішила повторити цей досвід та не відклали своє весілля попри незвичні обставини.
![Ілюстраційне фото](/media/k2/items/cache/9c5a94e5ad1d04267ccac40d54b71d7c_Generic.jpg?t=20200406_160826)
На Шепетівщині горіла приватна лазня
5 квітня на лінію «101» міста Шепетівка надійшло повідомлення про загоряння в лазні на вулиці Центральна в с. Хролин. Про це повідомляє Шепетівський РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області.
![У Новичах виявили артилерійський снаряд калібру 120 мм](/media/k2/items/cache/9c0f92e08a45888849fea06d98efb53b_Generic.jpg?t=20200406_160704)
У Новичах виявили артилерійський снаряд калібру 120 мм
5 квітня групою піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Хмельницькій області шляхом підриву в спеціально відведеному для цього місці знищено мінометну міну калібру 120 мм часів Другої світової війни.
![«Зміна-ізоляція-зміна»: медики розповіли детальніше про свою обсервацію](/media/k2/items/cache/b2bdab0aff3f7bc057c6f6cbbf6ef4d5_Generic.jpg)
«Зміна-ізоляція-зміна»: медики розповіли детальніше про свою обсервацію
Минуло 5 діб, як частина медиків Шепетівської районної лікарні пішли на самоізоляцію. Через коронавірус, підтверджений в мешканця Шепетівки, увесь персонал відділення анестезіології та інтенсивної терапії (реанімації) лікарні знаходиться цілодобово в лікарні, не покидаючи закладу.