Фільтрувати матеріали за датою: Понеділок, 30 березня 2020

Оголошення карантину застало зненацька не лише рядових шепетівчан. Весь бізнес вже зрозумів, що обмежувальні заходи триватимуть ще не один місяць, тому він потроху намагається адаптуватись до нових реалій. Я дізнався у шепетівських підприємців, яка зараз ситуація у них і на що вони сподіваються у майбутньому.

Розділ Бізнес

Україні вдалося доправити в Чилі учасників 25-ї Української антарктичної експедиції, які мають змінити на станції «Академік Вернадський» своїх колег, в тому числі шепетівчанина Максима Білоуса.

Розділ Суспільство

Начальник управління соціального захисту населення Шепетівської РДА Ліліана Танасієнко розповіла по порядок виплат житлових субсидій на Шепетівщині у квітні цього року.

Розділ Суспільство

Сьогодні, 30 березня відбулося позачергове засідання Виконавчого комітету Шепетівської міської ради, яке провів міський голова Михайло Полодюк.

Розділ Суспільство

Сайт міста Шепетівка ©2005-2026

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на shepetivka.com.ua

0
репостів