Понеділок, 30 березня 2020 14:47

У Шепетівці призначили керівника робіт з ліквідації медико-біологічної надзвичайної ситуації

Сьогодні, 30 березня відбулося позачергове засідання Виконавчого комітету Шепетівської міської ради, яке провів міський голова Михайло Полодюк.

На засіданні виконкому було розглянуто рішення Про переведення міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту міста у режим надзвичайної ситуації.

Відповідно до прийнятого рішення керівником робіт з ліквідації медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня на території міста, пов’язаної з поширенням на території України гострої коронавірсної хвороби призначено секретаря міської ради Миколу Кикотя.

Координувати заходи щодо ліквідації наслідків надзвичайної ситуації буде міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Усі спеціалізовані служби захисту будуть підпорядковані керівнику робіт з ліквідації. Відповідно до статті 75 Кодексу цивільного захисту України розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації є обов’язковими для виконання всіма суб’єктами, які беруть участь у ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, а також громадянами і суб’єктами господарювання, розташованими у зоні надзвичайної ситуації.

Прес-служба Шепетівської міської ради

Останнє редагування Понеділок, 30 березня 2020 14:52
Адміністратор

Адміністратор сайту Шепетівки

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением

Авторизація

Погода

Погода