![На придбання засобів індивідуального захисту виділили ще 300 тисяч гривень](/media/k2/items/cache/6ea6c2524b061190660c92cdde264092_Generic.jpg)
На придбання засобів індивідуального захисту виділили ще 300 тисяч гривень
Сьогодні, 23 березня, відбулося засідання виконавчого комітету, яке провів міський голова Михайло Полодюк. На порядок денний було винесено 14 питань.
![У шепетівчанина швидкий тест на коронавірус показав негативний результат](/media/k2/items/cache/36fd63aa557e6cf7be5bbcd94186bbdc_Generic.jpg)
У шепетівчанина швидкий тест на коронавірус показав негативний результат
Протягом останньої доби на стаціонарне лікування в інфекційне відділення Шепетівської ЦРЛ поступив один хворий з діагнозом гостре респіраторне захворювання (мешканець міста Шепетівки). Про це повідомила головний лікар Шепетівської ЦРЛ Валентина Савчук.
![Жителя Шепетівщини судили за скоєння ДТП напідпитку](/media/k2/items/cache/ca1971a2be029c53c6d33c2b63246656_Generic.jpg)
Жителя Шепетівщини судили за скоєння ДТП напідпитку
Шепетівським міськрайонним судом Хмельницької області ухвалено вирок, яким жителя Шепетівського району визнано винуватим у вчиненні злочину, передбаченого частиною першою статті 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесні ушкодження) Кримінального кодексу України та призначено покарання у виді обмеження волі строком на 1 рік 6 місяців з позбавленням права керування транспортними засобами строком на 2 роки.
![У Шепетівці пограбували АЗС погрожуючи пістолетом](/media/k2/items/cache/bce7fcd6864d4d96bbd96ce8499e6524_Generic.jpg)
У Шепетівці пограбували АЗС погрожуючи пістолетом
Події мали місце в м. Шепетівка 20 березня близько 09.00 години на автозаправці Motto по вулиці Валі Котика. У приміщення зайшов чоловік і, погрожуючи оператору пістолетом, взяв з полиці пляшку горілки, пиво та цигарки.