![Фото ілюстративне](/media/k2/items/cache/22fcfa612e9b9ee35b194ef3efad00ee_Generic.jpg)
У Шепетівському районі обговорили проблему отруєння бджіл під час обробітку с/г культур
У Шепетівському районі управління Держпродспоживслужби провело спільні наради з представниками місцевої влади та бджолярами.
![Поліцейські Грицівської та Ленковецької громад отримали службові автомобілі](/media/k2/items/cache/6214da3f66faedc13de73c740d928085_Generic.jpg)
Поліцейські Грицівської та Ленковецької громад отримали службові автомобілі
Сьогодні на головній площі міста Хмельницького відбулася презентація проєкту «Поліцейський офіцер громади» та вручення 43 службових автомобілів першим поліцейським офіцерам громади в Хмельницькій області.
![Плата за послуги з централізованого опалення у лютому змінилася](/media/k2/items/cache/f3c8b5569464a1507ef89e533ffdcc76_Generic.jpg)
Плата за послуги з централізованого опалення у лютому змінилася
Шепетівське підприємство теплових мереж повідомляє про зміни розміру нарахувань за послуги з централізованого опалення для населення за лютий 2020 року.
![Влада Плесенської громади допомогла своїй мешканці з пічним опаленням](/media/k2/items/cache/74d9e2a884ab72b36054e1d824bb4d0a_Generic.jpg)
Влада Плесенської громади допомогла своїй мешканці з пічним опаленням
Про це написали на сторінці соціальної мережі "Плесенські новини".
![У шепетівських установах бракує бухгалтерів](/media/k2/items/cache/b4c198d9d184bf1e54db9cda1a27ac0f_Generic.jpg)
У шепетівських установах бракує бухгалтерів
Минулого тижня, 6 березня, в Шепетівській міськрайонній філії Хмельницького обласного центру зайнятості було проведено ярмарок вакансій на замовлення Шепетівської спеціалізованої школи-інтернату та Колійної машинної станції №193. В ярмарку взяли участь 16 безробітних.
![Фото ілюстративне](/media/k2/items/cache/cb7a4217f0934b627ab06f5811f69238_Generic.jpg)
За побиття біля диско-бару "Юність" 20-річний шепетівчанин сяде у тюрму
У ніч на 31 липня минулого року біля диско-бару в Шепетівці юнак поцікавився у тамтешнього відвідувача, котрий вийшов на сходи, чи немає він, бува, закурити. У відповідь нетверезий чоловік нагрубив хлопцю. На його захист став 20-річний друг: спочатку була розмова з чоловіком на підвищених тонах, а потім обвинувачений вдарив його кулаком в обличчя – той впав головою об асфальт, отримавши тяжкі тілесні ушкодження, які небезпечні для життя в момент спричинення.
![Шепетівка переходить на карантин](/media/k2/items/cache/f8b4ce4c7dd8351198a93157b8189aa2_Generic.jpg?t=20200312_085529)
Шепетівка переходить на карантин
На території Шепетівки на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» з 12 березня до 3 квітня 2020 року водиться карантин для запобігання поширення коронавірусу.