Четвер, 12 березня 2020 17:00

Плата за послуги з централізованого опалення у лютому змінилася

Шепетівське підприємство теплових мереж повідомляє про зміни розміру нарахувань за послуги з централізованого опалення для населення за лютий 2020 року.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 24.12.2019р. №1082 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв’язку із зміною ціни природного газу», на підставі  рішення виконавчого комітету Шепетівської міської ради № 58 від 11.03.2020 року «Про погодження Шепетівському підприємству теплових мереж  проведення зміни розміру нарахувань за послуги з централізованого опалення для населення за лютий 2020 року», інформуємо про наступне:

Підприємством здійснено зміну розміру нарахувань для категорії споживачів «населення» за діючими тарифами на послуги з централізованого опалення за лютий 2020 року із застосуванням коефіцієнта перерахунку, враховуючи зміну ціни природного газу, за незмінних інших складових діючого тарифу.

Коефіцієнт перерахунку за лютий 2020 року склав – 0,801;

Сума перерахунку для споживача (С) визначається за такою формулою:

С = (1 – К) × П, де К — коефіцієнт перерахунку;

П — плата за послуги з централізованого опалення, визначена у відповідному місяці згідно з діючими тарифами на зазначені послуги.

Таким чином, відсоток зменшення нарахувань для категорії споживачів «населення» у зв’язку зі зменшенням ціни природного газу у лютому 2020 року склав 19,9%.

Перерахунок плати за послуги з централізованого опалення за лютий 2020 року буде відображено у платіжних документах споживачів.

Прес-служба Шепетівської міської ради

NinaR

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением

Авторизація

Погода

Погода