![Загиблому захиснику Ковалю Максиму могло б виповнитись 25 років](/media/k2/items/cache/fbb7ff43ee0f86672f7c59c0c63c6f83_Generic.jpg?t=20181010_163354)
Загиблому захиснику Ковалю Максиму могло б виповнитись 25 років
2014 рік обірвав не одне життя наших захисників і пам'ять про них має жити. 9 жовтня в краєзнавчому відділі музею М.Островського відбулась година пам’яті присвячена учаснику АТО, шепетівчанину Ковалю Максиму Олександровичу.
![На виїзді із села Городище мають встановити ваговий майданчик](/media/k2/items/cache/39c25965c1ce209d750a0a11f5f8fbc2_Generic.jpg?t=20181010_153435)
На виїзді із села Городище мають встановити ваговий майданчик
9 жовтня на Шепетівщину завітав начальник Управління Укртрансбезпеки у Хмельницькій області Дзюба В.П. та заступника директора з питань ремонту, експлуатації та утримання штучних споруд місцевих доріг Дьома О.М. Причиною візиту стали скарги селян на рух перевантажених вантажівок корпорації Сварог Вест Груп нещодавно відремонтованою дорогою.
![У Судилкові рятувальники вчились ліквідовувати витік аміаку](/media/k2/items/cache/19fa2bfab3e7be932ef99e59b6e0417e_Generic.jpg?t=20181010_192455)
У Судилкові рятувальники вчились ліквідовувати витік аміаку
10 жовтня рятувальники 21-ї державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС у Хмельницькій області провели комплексно-тактичні навчання в селищі Судилків Шепетівського району.
![У Пліщині відзначили день села](/media/k2/items/cache/713ef5c173b76f32e6a4461d161d0849_Generic.jpg?t=20181010_115249)
У Пліщині відзначили день села
Як стверджує народна мудрість: «Без минулого – не буде майбутнього». Усвідомлюючи це, жителі села Пліщин свято бережуть пам’ять про своїх предків, історію свого краю і передають її із покоління в покоління. Саме тому, в жовтні проходять щорічні заходи з нагоди свята села.
![В куртці знайшла ключик, а в хаті гроші та мобільний телефон](/media/k2/items/cache/f817460fe53e7a98f69babd411fede6d_Generic.jpg)
В куртці знайшла ключик, а в хаті гроші та мобільний телефон
Вчора, 9 жовтня 2018 року, Шепетівським міськрайонним судом Хмельницької області ухвалено вирок, яким М. визнано винуватою у скоєнні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 185 (таємне викрадення чужого майна (крадіжка), поєднане з проникненням у житло) КК України і призначено покарання у виді позбавлення волі строком 3 (три) роки.