Середа, 10 жовтня 2018 18:08

На виїзді із села Городище мають встановити ваговий майданчик

Автор

9 жовтня на Шепетівщину завітав начальник Управління Укртрансбезпеки у Хмельницькій області Дзюба В.П. та заступника директора з питань ремонту, експлуатації та утримання штучних споруд місцевих доріг Дьома О.М. Причиною візиту стали скарги селян на рух перевантажених вантажівок корпорації Сварог Вест Груп нещодавно відремонтованою дорогою.

Ми жителі села Городище звертаємося до Вас з проханням захистити законні права та інтереси жителів громади.

В зв’язку з тим, що підприємства Корпорації Сварог Вест Груп вулицями нашого села вивозять цукровий буряк. Великі вантажівки завантажені ідуть біля наших будинків, на вулицю нашим дітям небезпечно виходити, масовий та швидкий рух вантажівок не дає можливість нам безпечно рухатися по селі.

Цілодобово в наших домівках і в день і в ночі ми чуємо шум від вантажних машин, ділі, пенсіонери та усі жителі села не можуть спокійно відпочити та жити в нашому селі. Наші будинки руйнуються та є вже тріщини на стінах від вібрації яка виникає під час руху вантажних машин, які везуть буряки.

Машини з буряком оглядово видно, що їдуть перевантажені, на нашу думку вантажівки везуть вантаж вище допустимої Законом України норми, в нашому населеному пункті проведено ремонт по всій довжині дороги (зроблено асфальтне покриття).

Ми будемо проводити мирні акції протесту згідно Конституції України сг. 39 на вулицях нашого села та відстоювати наші права.

Чиновники насамперед, відвідали та проконтролювали роботу вагового комплексу на перехресті доріг Н-25 з Н-02 в районі поста поліції № 3 «Гриців». У осінню пору року, виникає гостра необхідність запровадити цілодобовий режим роботи, адже вантажівки, що здійснюють перевезення цукрового буряку, зачасту їздять у поза робочий час, оминаючи облаштований майданчик вагового контролю. Порушуючи норми допустимих навантажень транспортні засоби псують новозбудовані шляхи та руйнують сільські дороги.

Аби убезпечити та зберегти автомобільні дороги, Дзюбою В.П. та Дьомою О.М. було вирішено внести у найближчу перспективу встановлення ще одного вагового майданчика на виїзді з села Городище. Вирішили також, що є необхідність встановлення дорожніх знаків, які тут відсутні , а також облаштувати тротуари аби не наражати на небезпеку пішоходів.

Також, цією дорогою здійснюються регулярні пасажирські перевезення, у тому числі перевезення школярів, які здійснює шкільний автобус. У керівника Управління Укртрансбезпеки у Хмельницькій області виникли зауваження щодо належної організації роботи медичного працівника, який щоденно здійснює медичний огляд водія, роботи механіка, який перевіряє транспортний засіб та гаражного зберігання даного автобуса.

«Перевезення дітей сьогодні і завжди є на особливому контролі у керівництва Управління, тому необхідно найближчим часом усунути недоліки, аби уберегти дітей від небезпеки» - звернувся Дзюба В.П. до директора школи Кушнір Л.А.

Останнє редагування Середа, 10 жовтня 2018 18:34

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением