З 29 на 30 червня, в період з 20:00 до 07:45 в одному з магазинів міста сталося пограбування. На цей раз не пощастило власниці магазину "У дівчат", що знаходиться на вулиці Шешукова.
Безтурботність притаманна сучасним людям. Особливо це стосується здоров’я. Жоден з нас не може уявити як це - бути хворим невиліковною хворобою. ВІЛ, СНІД здаються такими нереальними, тим, що ніколи не увійде в наше життя.
Але вони вже увійшли. З 1987 року ВІЛ-інфікування вразило понад 320 тисяч українців. Триста двадцяти! Серед них є маленькі діти, підлітки та дорослі різного соціального рівня. Реальність жорстока: подібна хвороба може увійти до життя кожного з нас. Тому треба бути завжди готовим до боротьби задля нашого ж майбутнього.
У Шепетівський міськрайонний суд звернувся місцевий осередок Спілки поляків України із адміністративним позовом до Шепетівського міського голови про визнання протиправною його бездіяльність під час голосування на сесії міськради щодо питання продажу Спілці землі.
Сайт міста Шепетівка ©2005-2026
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на shepetivka.com.ua