Вівторок, 23 квітня 2019 09:00

На території міського кладовища буде обмежений рух автотранспорту

Автор

З вівторка 30 квітня до суботи 4 травня з 8.00 до 17.00 буде обмежений рух автотранспорту на міському кладовищі та по вулиці П’яскорського на ділянці дороги, що прилягає до території міського кладовища. Дозволений рух на вказаних вище ділянках лише технологічному транспорту комунального підприємства «Шепетівське ремонтно-експлуатаційне підприємство Шепетівської міської ради», автотранспорту служб екстрених викликів та транспортних засобів осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Обмеження встановлене з метою забезпечення роботи технологічного транспорту комунального підприємства «Шепетівське ремонтно-експлуатаційне підприємство» на території міського кладовища у дні провідного тижня.

5 травня 2019 року у провідну неділю буде обмежений рух по вулиці П’яскорського та на території міського кладовища з 6.00 до 18.00 години за винятком технологічного транспорту комунального підприємства «Шепетівське ремонтно-експлуатаційне підприємство Шепетівської міської ради», автотранспорту служб екстрених викликів та транспортних засобів осіб з обмеженими фізичними можливостями, автобусів громадського транспорту.

Рух транзитного автотранспорту по вулиці П’яскорського та паркування автотранспорту біля міського кладовища проводитиметься на площадках бурякоприймального пункту цукрокомбінату.

Відповідне рішення прийняте виконавчим комітетом 19 квітня.

Новини Шепетівки в месенджерах

Viber | Telegram

Люди, участвующие в этой беседе

Comments (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

Ще б там обмежити рух чорножопих морд (циганів) було б не погано!

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением