Розділ Спорт

Команда «Вимпел» - володар кубку міста Шепетівки з міні-футболу

Автор 23 квітня 2019, 09:07

20 квітня 2019 року  на спортивному майданчику РДЮСШ «Колос» відбулися півфінальні та фінальні ігри кубку міста Шепетівки з міні-футболу. Про це повідомила прес служба міської ради.

У першому півфіналі зустрічалися команди ПЧ-18 та Колос\А4127.

Перший тайм закінчився з нічийним рахунком 1:1. У Другому таймі в запеклій боротьбі команда Колос\А4127 здобула перемогу з рахунком 3:2.

У другому півфіналі зустрічалися команди Вимпел та Локомотив.

Два тайми захоплюючого футболу не виявили переможця, тому настав час футбольної лотереї під назвою пенальті, в якій команда Вимпел впевнено перемогла Локомотив забивши два м’ячі.

У матчі за третє місце «Локомотив» впевнено перемогла ПЧ-18 з рахунком 2:0. Отже, бронзовим призером турніру стала команда «Локомотив».

У фінальному матчі за перше місце зустрічалися команди «Випел» та «Колос\А4127».

Вже на початку гри Вимпел заробив пенальті. Його чітко реалізував штатний пенальтист команди, а за сумісництвом і основний воротар Сидорчук Олександр. Отже, Вимпел повів у рахунку. До кінця першого тайму, за приблизно рівної гри, рахунок не змінився, хоча команди і мали по декілька гарних моментів для взяття воріт суперника. У другому таймі Вимпел забив ще два м’ячі на що «Колос\А4127» відповів голом престижу. Матч закінчився з рахунком 3:1 на користь «Вимпела».

Вітаємо переможця! Команду «Колос\А4127» вітаємо зі срібними нагородами кубку.

За підсумками турніру визначалися кращі гравці у наступних номінаціях:

Бомбардиром став гравець команди «Вимпел» Майдачевський Володимир забивши 12 м’ячів.

Кращим гравцем став гравець команди «Колос\А4127» Горбенко Віталій.

Кращим захисником став гравець команди «Локомотив» Панасюк Юрій.

Кращим голкіпером став гравець команди «Вимпел» Сидорчук Олександр.

Змагання організовано  управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту та Шепетівською федерацією футболу.