Шепетівське підприємство теплових мереж повідомляє, що всі роботи по від’єднанню квартир від мереж ЦО слід завершити до 1 вересня поточного року.
У місті Шепетівка підтверджено ще один випадок захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19. Захворювання підтверджено у жінки 73 років.
Сьогодні у Хмельницькій інфекційній лікарні померла жителька села Судилків Шепетівського району, у якої було діагностовано коронавірусну хворобу COVID-19. Про це повідомили у Хмельницькій обласній державній адміністрації.
Близько години тому на перехресті вулиць Промислової та Тітова сталась дорожньо-транспорта пригода. Водій Volkswagen Golf не впорався з керуванням та налетів на бетонну основу паркану.
Сайт міста Шепетівка ©2005-2026
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на shepetivka.com.ua