Станом на 20:00 13 cерпня у місті Шепетівка підтверджено ще три випадки захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19. Про це щойно повідомив міський штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.
Сьогодні, 13 серпня, відбулось засідання виконавчого комітету під головуванням першого заступника міського голови Володимира Вихівського. У ході засідання члени виконкому розглянули 10 питання порядку денного.
Кількість нових випадків захворювання на COVID-19 у Хмельницькій області невпинно зростає. За добу додалось 47 випадків, один з них із Шепетівщини.
12 серпня у малій залі засідань міськвиконкому відбулося засідання комісії з розгляду питань, пов’язаних з відключенням споживачів від мереж централізованого теплопостачання. Засідання комісії провів її голова Володимир Вихівський.
Сайт міста Шепетівка ©2005-2026
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на shepetivka.com.ua