Більше двох десятників представників громадських організацій, людей небайдужих до долі свого міста зібрались сьогодні у залі міськвиконкому для обрання нової Громадської ради - організації, де члени територіальної громади мають право участі у вирішенні важливих питань місцевого значення. І вкотре люди пересвідчились, що представникам влади довіряти не можна, бо чиновники добре знають, що найкраща громада - це керована громада, народом потрібно керувати, бо сам він (цей народ) здатен тільки страйкувати і мітингувати, а щодо того, щоб залучати громадян до прийняття рішень не може бути й мови.
У радянському футболі було багато яскравих нападників, на яких народ валом валив на стадіони. У 80-ті роки в Києві ходили «на Блохіна», в Тбілісі - «на Шенгелія», в Ташкенті - «на Якубик», в Дніпропетровську - «на Протасова», в Ростові - «на Андрєєва». Уболівальники столиці Білорусії йшли «на Кондратьєва», відзначився в ту пору в мінському «Динамо». Самобутній форвард, згодом переступив рубіж у 100 голів і увійшов в символічний «Клуб Григорія Федотова», залишив свій слід і в Україні. У чемпіонаті СРСР він захищав кольори «Чорноморця», а в українській історії встиг пограти в Шепетівському «Темпі».
Сайт міста Шепетівка ©2005-2026
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на shepetivka.com.ua