Незважаючи на те, що у сутичках уже постраждала велика кількість людей, влада, яка спровокувала ці страхіття, не бажає почути вимоги революційного Майдану. Люди вийшли на вулиці вже не тільки у Києві, а й у багатьох областях не тільки західної, а й східної України. У Хмельницьому мітингувальниками теж захоплено Обласну Державну Адміністрацію та створено Народну Раду. 26 січня у Шепетівці відбулося Народне Віче, на яке прийшло понад 2,5 тисячі людей.
Фахівці Держфінінспекції Хмельниччини виявили ряд фінансових порушень, що призвели до втрат, у Подільському державному аграрно-технічному університеті, який знаходиться у Кам’янці-Подільському, та його структурних підрозділах. Зокрема, університетом не сплачено вартість послуг з організації підготовки фахівців його структурному підрозділу – Шепетівському технікуму – на загальну суму 271,6 тис. грн, внаслідок чого останнім недоотримано власних надходжень на вищевказану суму.
У зв'язку з надзвичайними подіями у Києві, сьогодні в Шепетівці відбулось Народне Віче, на якому місцеві громадські організації та партії, а також звичайні мешканці міста, висловили свій протест щодо дій влади та хвилиною мовчання вшанували загиблих в сутичках на вулиці Грушевського нашої столиці.
Сьогодні в міському будинку культури пройшли збори громадян, на яких звітували про свою діяльність депутати міської ради: Одуд Б.М., Полодюк М.І., Осіпова О.С., Прохорчук В.П., Остапенко А.М., Юзвенко О.О.  Депутати відповідали на численні запитання шепетівчан, а виборці в свою чергу звернулись до них зі зверенням щодо створення громадської організації, яка б діяла на теренах шепетівщини подібно Всеукраїнському обєднанню "Майдан".
Парк відпочинку – один з неповторних куточків нашого міста. Шепетівчани щасливі, що мають такий дар природи у самому центрі. Яка ж це краса! Стоять ялини й сосни, як вартові, схожі на масу колон, у верхах яких є щось могутнє і дивно пишне, і все це приманює якимись дивними чарами…
11 січня о 00:15 виникла пожежа в п’ятиповерховому житловому будинку на вул. Старокостянтинівське шосе в місті Шепетівка. Дим із підвального приміщення помітили мешканці та зателефонували до Служби порятунку «101».Оперативно на місце події прибуло чергове відділення 21-ї державної пожежно-рятувальної частини. Вогнеборці пожежу локалізували о 00:23, ліквідували о 00:26.

Сайт міста Шепетівка ©2005-2026

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на shepetivka.com.ua

0
репостів