Згідно інформації опублікованої МОЗ станом на неділю 30 січня наша область перебуває у «помаранчевій» зоні карантину. Але ми вже потрапили у трійку регіонів з найбільшою кількістю виявлених випадків та перевищили показники госпіталізацій, що вже дає право запровадження “червоного” рівня епідемічної небезпеки.
Сайт міста Шепетівка ©2005-2026
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на shepetivka.com.ua