![COVID-19 на 18.11.2020: нових інфікованих - 587, смертей - 4, одужало - 223 людини](/media/k2/items/cache/1cce5098c9817d7da01097029e8b1609_Generic.jpg?t=20201118_175337)
COVID-19 на 18.11.2020: нових інфікованих - 587, смертей - 4, одужало - 223 людини
Хмельницька ОДА інформує: станом на 19.00 18 листопада в Хмельницькій області зареєстровано 25883 лабораторно підтверджених випадки COVID-19. З них 876 - діти, 1839 - медпрацівники, 1748 - працівники освіти.
![Керівники області зустрілися з новообраними головами територіальних громад Шепетівщини](/media/k2/items/cache/a47e47b084a0efff55081595aa39113e_Generic.jpg)
Керівники області зустрілися з новообраними головами територіальних громад Шепетівщини
Вчора керівники області зустрілися з обраними головами територіальних громад новоствореного Шепетівського району. Учасники зустрічі обговорили актуальні питання реалізації процесу децентралізації в області.
![У Шепетівці безкоштовно тестуватимуть на гепатит С та ВІЛ](/media/k2/items/cache/d3b1586c92e4e992f7538dec32863c3f_Generic.jpg?t=20201118_151605)
У Шепетівці безкоштовно тестуватимуть на гепатит С та ВІЛ
У рамках Європейського тижня тестування на вірус імунодефіциту людини (ВІЛ) та вірусні гепатити у Хмельницькій області проведуть тестувань на гепатит С та ВІЛ. Про це повідомляє обласний центр громадського здоров’я.
![Габінет Дмитро Анатолійович](/media/k2/items/cache/9155700f9dd32a164b8aa4ae7b4e0146_Generic.jpg?t=20201118_180950)
Уряд погодив звільнення голови Хмельницької ОДА
Сьогодні, 18 листопада, на засіданні Кабінету міністрів України погодили звільнення Дмитра Габінета з посади голови Хмельницької обласної державної адміністрації. Про це повідомив у телеграм-каналі нардеп Олексій Гончаренко.
![Алтунян Максим](/media/k2/items/cache/5df7ec2b16601c610a36c645dae7a828_Generic.jpg)
Вихованець Шепетівської ДЮСШ змагатиметься на Чемпіонаті Європи з боксу
З 11 по 22 листопада 2020 року на навчально-спортивній базі «Україна» у смт. Ворохта, Івано-Франківської області відбувається заключний навчально-тренувальний збір національної збірної команди України з боксу (юніори). У якому бере участь вихованець Шепетівської ДЮСШ Алтунян Максим під керівництвом свого тренера Алтуняна Максима Олеговича.
![У Шепетівці неподалік міської лазні збили 71-річну бабусю](/media/k2/items/cache/5b16edaf9d4a5ab1d1cac372c7ec93e7_Generic.jpg?t=20201118_094035)
У Шепетівці неподалік міської лазні збили 71-річну бабусю
Дорожньо-транспортна пригода сталася вчора, 17 листопада, близько 17.40 години в м. Шепетівка неподалік перехрестя Старокостянтинівського шосе і вул. 400-річчя Шепетівки.
![Подвійне вбивство у Серединцях: обвинувачений постане перед колегіальним судом](/media/k2/items/cache/451484c888729d5b11e2442b14a00054_Generic.jpg?t=20201118_074644)
Подвійне вбивство у Серединцях: обвинувачений постане перед колегіальним судом
До Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області надійшов обвинувальний акт стосовно жителя Шепетівського району, який обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною першою статті 115 (вбивство, тобто умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині), п. п. 9, 13 ч. 2 с. 115 (вбивство, тобто умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині з метою приховати інший злочин, вчинений особою, яка раніше вчинила умисне вбивство) Кримінального кодексу України.