![Шепетівчани здобули срібло на Всеукраїнських дитячо-спортивних іграх «Старти надій»](/media/k2/items/cache/3f97270d76ea705d38e384fac2ce735d_Generic.jpg?t=20181002_165927)
Шепетівчани здобули срібло на Всеукраїнських дитячо-спортивних іграх «Старти надій»
Понад 400 дітей з 18 областей України взяли участь у фіналі Всеукраїнських дитячих спортивних ігор серед учнів закладів середньої освіти “Старти надій”. Серед них учні Шепетівського навчально-виховного комплексу №3 у складі «Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Н.Рибака та ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою».
![Школярам НВК №3 провели екскурсію екологічною стежкою](/media/k2/items/cache/57a563bcafe5adb5a476933fe298e364_Generic.jpg)
Школярам НВК №3 провели екскурсію екологічною стежкою
Екологічна стежка «Перлина Славутчини» Національного природного парку «Мале Полісся» продовжує відкривати мальовничі краєвиди відвідувачам.
![Уродженку Закарпаття, що жебракувала у Шепетівці, судитимуть за крадіжку](/media/k2/items/cache/da14eb3df594a0af12ccb36268f17021_Generic.jpg)
Уродженку Закарпаття, що жебракувала у Шепетівці, судитимуть за крадіжку
Цьогоріч у лютому молода жінка задля жебракування зайшла до багатоквартирного будинку в Шепетівці. На третьому поверсі вона смикнула за ручку вхідних дверей до однієї з квартир – і побачила, що помешкання не замкнене й порожнє.
![В поліції Хмельниччини презентували соціальну ініціативу «Пошук дітей»](/media/k2/items/cache/1fa100df34426d979f886e7ebe99b424_Generic.jpg?t=20181101_141337)
В поліції Хмельниччини презентували соціальну ініціативу «Пошук дітей»
У Головному управлінні Національної поліції у Хмельницькій області відбулась презентація спільної соціальної ініціативи Національної поліції України та одного з українських операторів мобільного зв‘язку під назвою «Пошук дітей».
![У Шепетівці відбулись змагання з вуличного баскетболу](/media/k2/items/cache/ba81c15e45d751077d7340544521daf5_Generic.jpg)
У Шепетівці відбулись змагання з вуличного баскетболу
28 вересня на площі біля виконавчого комітету Шепетівської міської ради шепетівчани та гості нашого міста могли спостерігати за цікавими іграми з вуличного баскетболу (баскетбол 3х3 на один кошик). Це, на імпровізованих майданчиках зі спеціалізованими переносними баскетбольними щитами, змагалися юнаки та дівчата. Змагання проходили в рамках заходів, присвячених святкуванню Дня міста.
![З нагоди Міжнародного дня людей похилого віку ветерани змагалися у турнірі з шахів](/media/k2/items/cache/66e356113e5c1129f26a7eaa3ebbd45c_Generic.jpg)
З нагоди Міжнародного дня людей похилого віку ветерани змагалися у турнірі з шахів
1 жовтня в міському шаховому клубі «Дебют» пройшов традиційний турнір з шахів серед ветеранів в рамках заходів «Спорт для всіх – радість життя», присвячений Міжнародному дню людей похилого віку.