![Коронавірусом SARS-CoV-2 інфікувалось 22 шепетівчан та 4 мешканців району, а у області черговий рекорд](/media/k2/items/cache/f7a51ad7630cc3538b28c4c03254ccbe_Generic.jpg?t=20201113_165729)
Коронавірусом SARS-CoV-2 інфікувалось 22 шепетівчан та 4 мешканців району, а у області черговий рекорд
Станом на 18.00 13 листопада у місті Шепетівка підтверджено 22 нових випадки захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19. Про це повідомив міський штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.
![Володимир Михальчук з сім'єю. Фото з сімейного архіву](/media/k2/items/cache/abdbe719ff8a361ec4595d04985b5186_Generic.jpg?t=20201113_131347)
«Володю, ти ж вмер!» Поліцейський з Шепетівки, за словами очевидців, побив мешканця села до смерті, але залишився на волі і на службі
У Хмельницькій області суд міста Шепетівка почав розглядати справу місцевого поліцейського Валерія Степанюка. За версією прокуратури, в січні 2018 року він жорстоко побив палицею, руками й ногами 55-річного жителя села Велика Рішнівка, якого родичка звинуватила в крадіжці бензопили. За кілька годин після побиття чоловік помер. Незважаючи на це, оперативник залишився на свободі і продовжив працювати в поліції. Тільки через два з половиною роки прокуратура оголосила йому підозру в перевищенні повноважень. Журналіст «Ґрат» вирушив у Шепетівський район і дізнався, чому поліцейський не був звільнений та може уникнути серйозного покарання.
![Студентське життя Шепетівки](/media/k2/items/cache/c0bfa8aa633c36d8763a0f4759b21265_Generic.jpg)
Студентське життя Шепетівки
Студенти — важлива ланка нашого суспільства. Студентське свято асоціюється з молодістю, романтикою і веселощами. В Україні святкують практично два Дні Студента перший як Міжнародний (17 листопада), а ще інколи другий (25 січня) – «Тетянин день», день великомучениці Тетяни, святої покровительки всіх студентів. Вийшло так що один День студента святкується напередодні сесії, а інший – після ії закінчення.
Студенство – це ціла країна: весела, щаслива, гомінка. І хоча іі немає на карті, та вона існує. Не вірите? Тоді завітайте до студентів навчальних закладів міста Шепетівки.
![Шепетівську ЦРЛ перевіряли щодо безпечного зберігання та подачі кисню](/media/k2/items/cache/c99570f24dc4fe39586ee34d1a94f3ce_Generic.jpg?t=20201113_081938)
Шепетівську ЦРЛ перевіряли щодо безпечного зберігання та подачі кисню
12 листопада фахівці ДСНС спільно з представниками обласного Управління Держпраці здійснили огляд приміщень та обладнання для забезпечення подачі кисню в КНП «Шепетівська ЦРЛ» на відповідність вимог пожежної та техногенної безпеки.