Тур вихідного дня до Хмельницького

Трохи більше сотні кілометрів відділяють Шепетівку від Хмельницького. Але всього півтори години подорожі автобусом відділяють вас від цікавого, культурно та емоційно насиченого дозвілля. Адже у обласному центрі можна цікаво та з користю провести час. Усе ще роздумуєте, чим зайнятися цих вихідних? Записуйте, що подивитися у Хмельницькому за два дні. А щоб було цікавіше та насиченіше - бронюйте квартири подобово, беріть кращих друзів та налаштовуйтесь на відкриття. Дива зовсім поруч.

Шляхом духовності

Хмельницький можна назвати достатньо високодуховним містом, і тутешні храми та собори вражають уявлення як віруючих, так і просто прихильників архітектури. Наприклад, можете відвідати найстаріший собор міста – Собор Різдва Богородиці. Його було збудовано у далекому 17 сторіччі на місці погорілого храму. Ці стіни пережили немало історичних та культурно вагомих подій, то їм є що вам розказати.

Ще один вартий уваги осередок релігії – Храм Святого Георгія. Свого часу це був полковий військовий храм, але з плином часу, в кінці позаминулого століття він перетворився на нинішню будівлю. Також не оминіть Покровський кафедральний собор, який спочатку побудували посеред кладовища. Сьогодні антураж змінився, сама ж архітектура зазнала впливу радянських майстрів.

Дивимось та пізнаємо

Якщо ви більше полюбляєте більше дізнаватись, коли подорожуєте, то до вашої уваги музеї Хмельницького. Працює Краєзнавчий музей з більш ніж 62 тисячами експонатів, а також запрошує музей історії з тритисячною експозицією. Для прихильників мистецтва свої двері відкривають художня галерея та музей фотомистецтва.

Гуляємо і насолодуємося

А після насиченого пізнавального дозвілля прогуляйтеся парком Шевченка чи повз площі Незалежності, обов’язково навідайтесь на обід з печі до Ресторації Шпігеля.

Таккож зверніть увагу на парк імені Івана Франка. Це старий парк, де люблять відпочивати і проводити час мешканці Хмельницького, читаючи книгу чи займаючись спортом. А якщо ви приїхали із дітьми - це ідеальне місце для вас, адже тут, окрім чудової природи, встановлено декілька дитячих майданчикив.

Здавалося б невеличка відпустка у два вихідних дні може бути вельми насичена. І якщо вам набридло сидіти вдома перед телевізором, то може час щось змінювати?

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением