Розділ Суспільство

Мешканцям с. Цвітоха допекла антисанітарія на бойні

Автор 33 канал Дата05 серпня 2014
Кровянка з душком. Це не новий рецепт. У селі Цвітоха, що на Славутчині, підприємець не дотримується санітарних норм. Рештки забитих свиней лежать під палючим сонцем по кілька днів. У забійний цех безперешкодно може зайти будь-хто. Разом з фермою у селян з’явились нові сусіди – мухи, хробаки та пацюки. 
Саме це побачив і відзняв пан Віктор. Напівзгниле начиння поросяти ніхто не ховав, і найстрашніше – не утилізовував. Картина дещо змінилась перед приїздом журналістів. Забійний цех і свинарники зачинені, проте свинячі потрохи не зникли. Із приміщення вони перемістились у причіп під палючим сонцем. Поруч з нами власник поросят і бійні. Запевняє, норми всі дотримані. Рештки – утилізовані. Знахідка в причепі його теж здивувала.

Орендар показує документи – результати перевірки санепідемслужби, угоду на утилізацію, і довідку від ветмедицини – м'ясо хороше. За документами, чоловік утримує 180 голів свиней. В реальності, запевняє, не більше 90. І забиває по дві тушки в місяць. Для потреб місцевої лікарні та тубдиспансеру.

Знає і готовий йти на компроміс, проте є орендодавець. Директор державного підприємства. Одіозний Іван Михайлович настільки переймається проблемами господарства, що у відповідь на запитання журналістів, спочатку кричить, потім хамить, врешті дає волю рукам.

Відео

Коментарі (5)

This comment was minimized by the moderator on the site

Продано

Микола.
This comment was minimized by the moderator on the site

Професійна робота телекомпанії "33 канал". До речі, в багатьох селах нашого району, коли запитував місцевих жителів чи бувають у них журналісти, тільки працівників "33 каналу" й згадували (Мокіївці, Онишківці, Карпилівка, смт Гриців)

Sposterigach
This comment was minimized by the moderator on the site

Важке питання. З одної сторони чоловік хоч шось робить в селі, з іншої - от така "пахуча"" історія.

lamer85
This comment was minimized by the moderator on the site

Це правда

Sposterigach
This comment was minimized by the moderator on the site

[quote name="Спостерігач"]Професійна робота телекомпанії "33 канал". До речі, в багатьох селах нашого району, коли запитував місцевих жителів чи бувають у них журналісти, тільки працівників "33 каналу" й згадували (Мокіївці, Онишківці,...

[quote name="Спостерігач"]Професійна робота телекомпанії "33 канал". До речі, в багатьох селах нашого району, коли запитував місцевих жителів чи бувають у них журналісти, тільки працівників "33 каналу" й згадували (Мокіївці, Онишківці, Карпилівка, смт Гриців)[/quote]<br />Цей с.жет дійсно непоганий, але загалом до роботи 33 каналу є багато претензій. Головна - велика кількість замовних сюжетів.

Детальніше
Dj Os
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением