Неділя, 24 червня 2012 18:03

Час переходити на велосипед

Практично кожна дитина, після коляски, пересідає на велосипед. Спочатку на кольоровий  трьохколісний, але з віком, кількість коліс зменшується  до двох, а розмір велосипеда збільшується. Проте у дорослому віці, небагато людей продовжують регулярні велосипедні прогулянки, а даремно. Велосипед здатний достатньо активізувати і у різноманітити життя. Проїжджаючи за містом, можна вдосталь насолодитись різноманітними пейзажами природи, подихати свіжим повітрям і, при цьому, отримати добре фізичне навантаження. При цьому швидкість пересування на велосипеді приблизно в чотири рази вища, чим пішки, а це значить, що можна подолати великі відстані і отримати масу задоволень.

Подивіться на людей, що не проміняли свого велосипеда на автомобіль і ви побачите, в якій чудовій фізичній формі вони перебувають. Достатньо 30 хв. велосипедних прогулянок в день, щоб зберегти свої м’язи в тонусі і, при цьому, серце працює в помірному  навантаженні, що дозволяє здоровій людині провести в сідлі до 6 годин, а це – рекорд в порівнянні з іншими видами спорту. Одна година їзди на велосипеді спалює біля 600 калорій.

А що може бути кращим, за прогулянку в гарну погоду за місто! Для цього не треба ні тренера, ні яких інших тренажерів і пристроїв. Для компанії запросіть друзів чи інших близьких людей і велосипедні прогулянки з часом стануть доброю звичкою.

Нічого нового я вам не пропоную, просто, варто про це пам’ятати, і що велосипед був винайдений ще в далекі 1800 роки, і що до цього часу, він є найбільш популярним видом транспорту в багатьох країнах світу.

м. Шепетівка, вул. Островського, 9 кв.62                     П. Рудюк                                                                       

Останнє редагування Понеділок, 25 червня 2012 14:56
Петро

м. Шепетівка вул. Островського,9 кв.62

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением