Технологія нанесення SHELLAC

Шелак - неймовірно популярний матеріал серед любителів і майстрів манікюру. Він володіє масою переваг, він полюбився і новачкам, і професіоналам. Одним з незаперечних переваг є те, що шелак, завдяки унікальному поєднанню компонентів, здатний триматися протягом не кількох днів, а тижнів. Жінки роблять його і в салоні, і вдома, адже набори гель лаку легко придбати, для прикладу тут https://sweetnails.com.ua/55-nabory-gel-lakov/. Можна поєднувати гель-лаки як одного, так і різних виробників. Щоб створити насичений колір, покриття зазвичай наноситься в два шари. Будьте уважні: при використанні шелаку потрібно дотримуватися деяких правил. Наприклад, нерідко після багаторазового нанесення шелаку ваші нігті вимагають відпочинку від штучного покриття. А поки вони відпочивають, займіться їх зміцненням і відновленням. 

Зробити манікюр з Шелак на дому - немає нічого простішого. Процес включає кілька нескладних етапів і не займає багато часу.

Форма нігтя

Перед тим як наносити гель лак переконайтеся, що на нігтях не залишилося старе покриття (видаляти його слід спеціальним препаратом, щоб не допустити пересушування нігтя).

Перед початком роботи рекомендується надати нігтям потрібну форму, підпилявши вільний край звичайної пилкою для натуральних нігтів. Перед процедурою не розпарюють руки, щоб уникнути подальшого розшаровування.

Для обрізати нігтя не використовуйте ножиці. Якщо потрібно прибрати невелику довжину, використовуйте пісочну або сапфірову пилку для міцних нігтів. Металеві застосовувати не рекомендується.

Тримайте інструмент під кутом, не зачіпаючи при цьому білянігтєву шкіру. Підпилюйте від краю до краю нігтя. Можете залишити вільний край досить довгим, оскільки шелак дозволить зміцнити нігтьову пластину і уникнути поломок пластини. Якщо край нігтя після процедури залишився шорстким, пройдіться пилкою меншої абразивності. Закінчивши, струсіть пил від опила жорсткої щіточкою з антистатичним ворсом.

Видалення кутикули

Вам знадобиться препарат Cuticle Eraser від CND. Нанесіть його на кутикулу, апельсинової паличкою і розподіліть і з боків. Пару хвилин почекайте і потім акуратно, все тієї ж паличкою, зчистити омертвілі клітини, рухаючись по дузі уздовж підстави і бічних валиків. Приберіть грудочки і залишки препарату для видалення кутикули (змивайте їх ретельно, щоб вони не стали на заваді зчепленню шелаку з нігтем).

Шліфування

Пройдіться по нігтю шліфувальником (м'якої стороною), знявши блиск. Не обділяйте увагою і зону біля кутикули. Однак не перестарайтеся: можете перепиляти ніготь. Змахніть пил від опилу жорсткою щіткою.

Знежирення

Ця процедура необхідна для поліпшення адгезії між нігтем і шелаком, а також запобігання можливих відколів. В першу чергу знадобляться: спеціальний засіб для знежирення Scrub Fresh від CND і ватний диск. Протріть нігтьову пластину, акуратно обробивши кожен її міліметр. Особливо ретельно пройдіться по торцю, області поблизу нігтьових валиків і внутрішній стороні вільного краю.

Базове покриття

На цьому етапі потрібно нанесення бази, в якості якої рекомендується використовувати Shellac Base Сoat від CND. Даний засіб дозволяє захистити ніготь від шкідливого впливу пігментів кольорового шару і поліпшити зчеплення з покриттям і нігтьової пластиною. Не допускайте попадання базового покриття на кутикулу або бічні валики. Ретельно запакуйте вільний край. Базу слід наносити тонким шаром, щоб вона встигла просохнути.

Цей шар висушіть під ультрафіолетовою лампою потужністю 36 ват протягом десяти секунд, не знімаючи липкий шар. Пристрій з меншою потужністю працює довше і часто стає причиною виникнення матових плям на покритті.

Колір

Технологія нанесення кольорового гелю Шелак теж проста. Щоб покриття було однорідним і добре лягло на нігті, перекотіть кілька разів флакончик між долонями. Покрийте ніготь в два тонких шари, кожен з яких просушіть по дві хвилини під УФ-лампою. Бічні сторони і торці при цьому не запаковують. Шари повинні бути досить тонкими, щоб покриття не здулося після полімеризації (краще нанести два майже прозорих шари, ніж один товстий). Після нанесення колір буде насиченим і глибоким. Хоча, якщо хочете домогтися ніжного, приглушеного відтінку, можете наносити всього один шар.

Цікавий прийом: кольори можна змішувати - перший шар нехай буде одного відтінку, а другий - іншого. Результат може дуже приємно вас здивувати!

Пам'ятайте, що шелак слід зберігати при кімнатній температурі і щільно закривати баночку, щоб запобігти загустінню.

Фінішне покриття шелаком

Якщо починається манікюр з основи, то закінчений він повинен бути Shellac Top Coat. На відміну від кольорового покриття, топ слід наносити більш товстим шаром, ретельно запечатуючи вільний край, зону біля кутикули і область навколо бічних валиків. Таким чином, колір залишиться в прошарку між базою і топом, що дозволить манікюру протриматися більше часу.

Після нанесення - знову двохвилинна сушка ультрафіолетом.

Видалення липкого шару

Як і на самому початку, будуть потрібні спеціальна рідина і безворсової серветка. Ватний диск використовувати не варто, тому що на покриття можуть приклеїтися ворсинки. Можете застосовувати все той же обезжирувач Scrub Fresh від CND, яким готували ніготь до нанесення шелаку.

Зволоження

Після процедури можна порадувати свої ручки зволожуючим маслом для кутикули від Entity. Його потрібно ретельно втерти в околонігтєву шкіру.

Манікюр готовий!

0
репостів
0
репостів