На що звернути увагу при виборі вікон та дверей

Вибір вікон та дверей - принципове рішення в облаштуванні житлового та офісного простору. Неякісна продукція може зіпсувати не лише інтер'єр, а й стати причиною протягів у приміщенні та, як наслідок, некомфортного температурного та світлового режиму. Така покупка має стати обдуманою, оскільки користуватися вікнами й дверима доведеться тривалий час.

Вікна 

Пластикові вікна ХарківЗ придбанням пластикових вікон у Харкові нема складнощів. Головний критерій вибору - це енергоефективність. Тобто здатність вікна не випускати тепло з кімнати на вулицю, а холод не впускати в оселю. Зазвичай пластикові вікна з цим завданням справляються значно краще, ніж дерев'яні. Існує багато видів вікон - в залежності від розміру, типу склопакета, кольору, форми, фурнітури. Та з урахуванням платоспроможності клієнтів.

  • Глухі вікна - найбюджетніший варіант. Вони не мають фурнітури та пристосувань для відкривання й закривання, що подовжує термін їхньої експлуатації. Ще одна перевага - гарна шумо- та теплоізоляція. Найкраще такі вікна підійдуть для мансарди або офісних приміщень.
  • Поворотно-відкидні - найфункціональніший вид вікон. Оскільки у них передбачені механізми і для відкривання, і для провітрювання. Завдяки відкидному механізму можна відкривати вікно лише частково - верхню його частину. У такому положенні воно може бути постійно, або час від часу. Також така опція дозволяє не захаращувати підвіконня.

Конструкція вікон враховує і тип будівлі та наявність у кімнаті балкону. Вартість вікна залежить і від виробника профілю й кількості камер - від трьох до шести. Чим більше камер, тим герметичніше вікно.

Двері

Правильно обрані вхідні двері від виробника - візитівка квартири. Лише з надійними дверима оселя може бути безпечною. Вони мають бути виконані з міцних металів. Це продовжить термін експлуатації та убезпечить від деформацій і зовнішніх ушкоджень. До того ж металеві двері мають кращі показники пожежної безпеки у порівнянні з, наприклад, дерев'яними.

Слід звернути увагу і на оздоблювання. Вітчизняні виробники пропонують величезний вибір конструкцій з урахуванням різних смаків та побажань клієнтів.

  • Петлі, які витримують вагу навіть масивних дверей
  • Замки тільки з використанням надійних запірних механізмів, що стоятимуть на заваді проникненню до оселі злодіїв
  • Якість дверного полотна та коробки

Міжкімнатні двері 

Будь-який інтер'єр складно уявити без міжкімнатних дверей. Навіть найсучасніший ремонт не вважатиметься довершеним без їхнього встановлення. Замовити міжкімнатні двері у Харкові варто одразуМіжкімнатні двері Харків для всього помешкання. Висока вартість покупки того вартуватиме. Адже це дозволить оформити оселю в одному стилі. Це стане проявом стилю та смаку господарів. Нині є широкий вибір міжкімнатних дверей залежно від кольору та матеріалу.

  • Дуб. Такі двері виглядають респектабельно, а служать довго. Оскільки дуб - один з найміцніших видів деревини
  • Сосна. Цей матеріал вважається найкращим для заміських будинків та котеджів. Вони мають приємний зовнішній вигляд та демократичні за ціною
  • Вільха. Ця деревина має оригінальну текстуру. Двері з неї виглядатимуть стильно. А ціна приємно здивує клієнтів
  • Горіх. Міцна на тверда деревина. Разом з цим вона легко обробляється, що стане полем для різноманітних дизайнерських рішень
  • Сандал. Ця деревина не піддається дрібним механічним ушкодженням. Як правило, двері з сандалу бувають нестандартних кольорів, тому виглядають оригінально

 

 

0
репостів
0
репостів