Стерти і забути: як позбутися від татуювань

Причини для вирішення видалити татуювання можуть бути різними - зміна соціального статусу, невдоволення партнера, вицвітання тату і багато інших. Салон краси redfox.salon пропонує самий безболісний і якісний варіант позбутися тату, але давайте для початку розберемося, які є взагалі способи. Сьогодні існує кілька методик вирішення даної проблеми.

Дермабразія, шліфування для видалення татуювань

Деякі салони досі пропонують клієнтам позбутися від картинки на тілі механічними способами - наприклад, за допомогою абразивного інструменту дермантома, який представляє з себе привід і дисковий тримач з бритвами. За допомогою нього зрізаються верхні шари шкірних покровів. При видаленні татуйованої ділянки шкіри ранова поверхня здатна частково відновитися за рахунок регенерації елементів шкіри, які не містили барвників. Дуже важливо визначити глибину проникнення пігменту, оскільки це визначає методику лікування ран після процедури.

Видалення малюнка проводиться частинами, без повторення контуру тату, в іншому випадку шрам, який зазвичай залишається на шкірі, буде повторювати контури татуювання. Чим більше людині років, тим меншими шматочками видаляється картинка, оскільки з віком регенераційні здатності шкірних покровів невблаганно знижуються. Треба розуміти, що цей метод вкрай травматичний і хворобливий (необхідна місцева анестезія) і вимагає довгого реабілітаційного періоду і застосування медикаментів. На сьогоднішній день механічний спосіб видалення татуювань застарів, тому вдаються до нього вкрай рідко.

Хімічний спосіб видалення татуювань

Проблема виведення татуювань стає все більш актуальною, тому у всьому світі ведуться пошуки місцевих хімічних препаратів.

На жаль, чарівної мазі поки не винайшли, але деякі напрацювання вже є. На ринку представлені певні хімічні суміші, застосування яких ґрунтується на принципі повторного проколювання малюнка. Майстер обробляє його голкою без пігменту, втирає в шкіру суміш, а потім проходиться голкою ще раз. За кілька сеансів можливо відчутно освітлити фарби. Але найчастіше на місці «вирізаної» шкіри утворюється рубець, і нерідко татуювання виглядає естетичніше, ніж білий нормотрофіний рубець на її місці.

Камуфляж, азот і струм

Суть методики камуфляжу відображена в її назві - фарби залишаються в шкірі, але вони забиваються пігментом, тон якого максимально наближений до природного кольору шкіри. Сховати таким чином яскраві картинки не можна, тут можлива робота з тату, нанесеними світлими фарбами, з маленькими за площею малюнками або для корекції невдалого перманентного макіяжу.

Рідкий азот і струм використовують для видалення тату кріометодом і електрокоагуляцією.

На малюнок багато разів поспіль наноситься рідкий азот, і на верхньому шарі епідермісу виникає крижана паморозь (фрост-ефект), що свідчить про холодовий опіку епідермісу і частково - дерми. В результаті термічного опіку з'являється міхур, який засихає через кілька днів, і через сім - десять днів, через формування скоринки відпадає. Чим більше площа татуювання і глибина залягання пігменту (або чим тонше шкіра), тим вище ризик виникнення рубця. За статистикою, близько 10% малюнка залишається видно. Більш популярним методом до останніх пір було видалення тату електрострумом, але він має ті ж негативні сторони, що і кріообробка. Зараз частіше вдаються до холодно-плазмової коагуляції.

Лазерні технології для видалення татуювань

Лазерна методика для видалення татуювань - це сучасний спосіб швидко позбутися від небажаних пігментних елементів.

Ця методика не є чимось з області космічно недосяжного, на сьогоднішній день лазерні методики мають уже чималий стаж застосування. Сучасне лазерне обладнання дозволяє проводити процедури усунення тату майже без наслідків. Заснована методика лазерного видалення на властивості вибіркової дії лазерних імпульсів на фарбувальні речовини.

Певна довжина хвилі лазера спрямована на руйнування мікрогранул пігменту без пошкодження шкірного покриву. Зруйновані молекули барвника протягом трьох-чотирьох тижнів виводяться зі шкіри лімфою, татуювання втрачає інтенсивність кольору аж до повного зникнення. Допомогти виведенню можна апаратом для пресотерапії і лімфодренажу. До допомоги лазера можна вдатися при видаленні декоративних і травматичних татуювань, а також татуажу губ і брів. Для видалення татуювань різних кольорів використовуються різні довжини хвиль, різні типи лазерів. Найпопулярніший, перевірений часом і найпоширеніший на території України тип лазера для видалення тату - ScinOne.

ScinOne - неодимовий лазер, він впливає на всі кольори пігменту. Характеризується високою швидкістю обробки. Варто звертати увагу на якісність і універсальність даного типу апаратів.

Найбільш сучасними визнані лазерні мультихвильові станції з декількома довжинами хвиль (1064, 532, 585 і 650 нм), що забезпечують універсальність, це потрібно в роботі з важковиводимими різнокольоровими татуюваннями.

  • Зелений (532 нм) - використовується для виведення помаранчевих, червоних і жовтих зображень, розташованих в епідермісі.
  • Інфрачервоний (1064 нм) - для виведення темно-синіх, темно-зелених і чорних кольорів, при цьому на результат мало впливає глибина залягання і насиченість.
  • Жовтий (585 нм) - застосовується для виведення всіх відтінків блакитного кольору незалежно від глибини залягання фарбувального пігменту.
  • Червоний (650 нм) - використовується для видалення неглибоко розташованих чорних, синіх та зелених татуювань. Вибираючи метод видалення татуювання, майте на увазі, що всі вони досить болючі, так як їх мета - викликати запалення (травмування) шкіри на рівні залягання пігменту. Хворобливість, а також ризик виникнення рубців і дорожнеча процедур - це привід задуматися і для тих, хто ще тільки мріє про татуювання.

Протипоказання для лазерного видалення татуювань

  • Наявність запального процесу в області малюнка.
  • Механічне пошкодження шкіри в області татуювання.
  • Свіже татуювання.
  • Онкологічні новоутворення.
  • Схильність до утворення рубців.

Думаю ми дали вичерпну відповідь на те, яким чином ліпше виводити тату. Якщо вас цікавлять інші процедури, які допоможуть вам стати привабливішим, то ми радимо косметік навчання.  Навіть якщо ви не збираєтесь ставати косметологом, ці знання вас знадобляться для того щоб знати своє власне тіло і те як його можна покращити.

0
репостів
0
репостів