Монтаж змішувача для душу: обираємо оптимальний варіант

змішувачВибір в сторону встановлення душу замість традиційної ванни зумовлений не тільки економією ресурсів, а й зручністю використання в умовах обмеженого простору. Тут насправді важливо обрати хороший змішувач брума, яких є велика кількість і відрізняються вони сучасним дизайном, типом управління та монтажем. Про останній зупинимось більш детально, аби приймати душ з комфортом.

Змішувачі для душу та їх класифікація

Загалом є 3 основні типи змішувачів для душу, які розрізняють за типом управління: одноважільніі, з двома вентилями, термостатичні.

Класичні двоважільні моделі мають просту будову та мають два вентилі з подачею холодної та гарячої води. Завдяки окремій їх регуляції можна регулювати натиск води більш точно, ніж в аналогічних одноважільних. Сучасні вироби мають привабливий вигляд та чудово доповнюють інтер'єр ванної кімнати, завдяки нетиповому вигляду змішувачів та сміливим дизайнерським рішенням.

Змішувачі з одним важелем найбільш популярні завдяки зручності використання, де подача води, а також змішування води відбувається підняттям та поворотом його у різні сторони. Мають лаконічний дизайн, прості у ремонті та монтажі.

Термостатичні змішувачі ідеальний варіант для консерваторів та тих, хто цінує свій час та ресурси. Вони чудово себе зарекомендували, як такі, які дозволяють регулювати температуру подачі води та зберігати налаштування для наступного приймання душу. Для людей, які постійно поспішають, мають малих дітей, які не здатні самостійно регулювати подачу води - термостатичний змішувач стане справжньою знахідкою.

Монтаж має важливе значення

Попри зручність використання, змішувач має бути ще й компактним та зручним у використанні аби уникнути травмування, складнощів за його доглядом.

змішувач1По типу монтажу розрізняють:

  • зовнішні;
  • вбудовані змішувачі.

Перші легко встановлювати, а їх усі елементи знаходяться на поверхні стіни, окрім підводу води. Якщо у душі достатньо місця - це не є проблемою, оскільки і обслуговувати, встановлювати такий змішувач просто. Єдиний недолік - важелі управління, лійка постійно піддаються впливу води, мийних засобів, що ускладнює догляд за ними.

Серед переваг також широкий асортимент виробів, що дозволяє обрати оптимальну модель для будь-якого інтер'єру, а встановити його можна у будь-який зручний час, незалежно від того завершений ремонт чи ні.

Вбудовані змішувачі сховають від очей усе зайве, натомість у доступі залишиться лише лійка та важелі управління. Ідеальне рішення для поціновувачів мінімалізму. Серед переваг використання - займають мінімум місця у душі, зручність чищення, елементи можна розміщувати автономно один від одного.

Це впливає на ціну комплекту, а також на складність монтажу. У такому випадку без знавця справи не обійтися, теж саме стосується ремонту змішувача. Якщо все ж вирішили надати перевагу саме вбудованому виробу, необхідно наперед планувати місце його встановлення.

У будь-якому випадку кожен виріб має свої особливості, однак на функціональність це не має впливати, адже кожен з них зі своєю задачею справляється на відмінно. Питання лише у ціні, дизайні та зручності використання.
0
репостів
0
репостів