Медичне екіпірування: види, особливості, ціни

Білий халат - це перша асоціація з лікарем та медициною в цілому, чи не так? Не для кого не секрет, що білий халат укоренився в підсвідомості багатьох людей і пов'язує його з медициною. Але що ще входить у захисне екіпірування лікаря?

Захисні рукавички бувають різних видів та застосовуються у багатьох професійних галузях. Медичні рукавички часто виконуються з вінілу, латексу чи нітрилу. Варто нагадати, що латексні рукавички можуть викликати алергічну реакцію. Також медрукавички можуть бути: опудрені/неопудрені, стерильні/нестерильні.

c3b71123900f36ea861b66f4f390cb7a

Засоби індивідуального захисту часто застосовуються в медицині. Маски, респіратори, фільтри та захисні щитки зараз актуальні, як ніколи.

Медичний одяг, як правило, виробляється тільки із сертифікованих тканин та фурнітури. Вона повинна мати документи, що підтверджують якість продукції.

Медичний одяг після кожної медичної маніпуляції проходить хімічну обробку та дезінфекцію. З цієї причини через неякісні матеріали медодяг може швидко зношуватися. Тому необхідно обирати вироби, які виконані із зносостійких матеріалів, не втрачають своїх характеристик після численних прань та хімічних обробок.

0
репости
0
репости