Правильно обираємо м`які меблі

На жаль, наш середній рівень достатку поки що не дозволяє нам часто змінювати дизайн нашого житла, робити ремонт та змінювати меблі. Тому обираємо ми їх рідко, але надовго і хочемо, щоб облюбовані меблі служили нам якомога довше, при цьому не псувались, не втрачали презентабельності зовнішнього вигляду, і були, наче новенькі. При цьому наше завдання на старті - обрати дійсно якісний виріб із солідним запасом міцності. Як це зробити правильно, коли найважливіших частин дивана, ліжка чи крісла зовні не видно?

  1. Оглядаючи дивани в м. Тернопіль чи деінде на Західній Україні, пам’ятайте, що імпортне - не завжди значить надійне. Український ринок наразі заполонили дешеві польські меблі, які за якістю часто поступаються вітчизняним зразкам.

  2. Співвіднесіть габарити меблів та приміщення, де вони стоятимуть. Ретельно обміряйте простір кімнати, а потім у магазині - меблі. Попросіть допомоги консультанта, за потреби, адже ви не завжди, орудуючи рулеткою самостійно, зможете виявити всі виступаючі частини дивана чи ліжка та передбачити нюанси із вписування у простір квартири. Важливо врахувати всі ці деталі тоді, коли ви обираєте диван із механізмом трансформації замість ліжка - треба прорахувати його габарити у будь-якому стані - і складеному, і розкладеному, адже він ні так, ні так не повинен псувати ергономіку приміщення.

  3. Важливою конструктивною рисою м`яких меблів є наявність каркасу. Це свого роду, опорна конструкція меблевого виробу, від її якості залежить і функціональність ліжка чи дивану. Каркаси дорогих меблів зазвичай виготовляють із деревини твердих порід - дуба, ясеня, бука. Більш дешевих - із сосни. Поширеним матеріалом є також ДСП чи фанера, останнім часом все більшої популярності набирають каркаси із металу. Звичайно, краще обрати диван із дубовим каркасом, але якщо ви не планували витрачати так багато коштів, то цілком можна обмежитись моделлю із фанери - вона набагато міцніша за ДСП. Якщо в основі виробу ламельний каркас - то вибирайте такий, де ламелі розташовані щільніше та в кілька рядів. Сучасні ліжка використовують здебільшого саме такий тип опори, хоча рідше в спальних меблях основа може являти собою суцільну плиту ДСП чи МДФ.

  4. Якщо ви часто плануєте використовувати диван у якості спального місця, а на день трансформувати спальню в затишну вітальню - вам потрібна модель із якісним механізмом трансформації. Бажано ще в магазині розкласти та скласти його - при цьому механізм повинен працювати безшумно, бути максимально простим у конструктивному виконанні та гарно пофарбованим. Економити на всіх цих речах не варто, адже і поганий каркас із недосушеної деревини, і неякісний механізм складання максимум через кілька місяців почнуть немилосердно скрипіти та надокучати вам.

  5. Звертайте увагу на тканину та наповнювач. Тканина має бути щільна та цупка, наповнювач - достатньо щільним - в противному випадку він просяде і втратить форму вже тижні через 3. Це ж саме стосується пружинного блоку, якщо мова йде про ліжко. Для останнього взагалі - саме якісний матрас є запорукою комфортності та здорового сну. Краще обирати не суцільний пружинний блок, а виріб, де кожна пружина запакована в окрему капсулу - такі матраси гарно тримають форму тіла та мають ортопедичний ефект.

0
репостів
0
репостів