real 1580464905Карл Лагерфельд — модельєр світового масштабу, котрий однойменним брендом показав світові сильні сторони чоловіка та чим їх підкреслювати. Тут зробимо невеликий огляд особливостей стилістики та підкажемо, де можна знайти продукцію з логотипом Karl Lagerfeld.

Карл Лагерфельд — еталон чоловічої моди

Що особливого у цьому бренді? Самовіддача, увага до деталей, шедевральна якість, котра простежується не лише зовні, а й всередині. Він той, хто показував чоловічу моду по-новому. Плавно обертаючи класичний костюм різними сторонами, додаючи до нього то водолазку, то снікери, то джинсовку — він вчив експериментувати.

Талант переносити звичні речі у незвичні локації, змішуючи непоєднуване — ним дизайнер володів досконало. Диктатор моди, котрий мав здібність створити класичний костюм без зайвих деталей та прикрас таким, від якого віє зухвалою елегантністю. У костюмах від Karl Lagerfeld дуже просто виглядати неперевершено, адже вони говорять замість вас, демонструють статус, силу, характер. real 1580464897

Карл Лагерфельд був одним із тих, хто мав велику вагу слова серед шанованих будинків моди. Не дивно, талант гармонійного поєднання абсолютно різних речей, що добре віталося трендсетерами. Вони, в свою чергу, масово розповсюджували стильні карлівські задуми. Майстер еклектики показав, способи поєднання вуличного та спортивного стилю, богемної манірності з традиціями і наглядно продемонстрував — можливість кожного чоловіка бути одночасно злим генієм та добрим Робіном Гудом. 

Стильне джерело. Звідки почерпнути натхнення?

Чи є місце, де за доступними цінами можна придбати вироби експериментатора? Так, — Ultra Shop. Онлайн-стор у якому можна придбати вироби від Karl Lagerfeld в один клік. Саме тут представленні останні колекції бренду. Ба більше, на цій платформі не просто розміщена продукція бренду — вона максимально передає задум кожної моделі, демонструючи ДНК марки не нехтуючи його традиціями. Саме завдяки таким, як Ultra Shop, клієнти звертають увагу не на окремий виріб, а дослухаються до стилістичної інтерпретації та намагаються відтворити її. Він показує, що класика у щоденних образах — легко. Показує її здібність демонструвати безтурботність, не втрачаючи шарму. real 1580464901

Не класикою єдиною! Лагерфельд той, хто зміг адаптуватися до вимог суспільства, запропонувавши йому бажане. М’які високоякісні матеріали в купі з розслабленими стратегічно подуманими фасонами роблять великий попит. Бо кожен хоче виглядати добре, почуваючись при тому, ніби у спортивному костюмі.

Не тільки одяг — взуття та аксесуари пропонує даний бренд. Велике різноманіття як спортивних, так і елегантних моделей ви знайдете у каталозі Ultra Shop. Крім того, у кожній картці товару стилісти магазину демонструють варіанти стилізації та комбінування модного стафу. Переходьте і долучайтеся до почесного сімейства Карла.