Українці освоїли польський торговий простір вже давно. Шопінг у Польщі – це насамперед можливість зекономити, адже чимало тамтешніх товарів вартують дешевше, ніж вітчизняні. При цьому аж ніяк не поступаються за якістю. Щоб здійснити вдалі покупки та уникнути зайвих витрат, варто знати найкращі локації.

Для безпроблемного перетину кодону потрібно із собою мати біометричний паспорт, поліс медичного страхування та кошти на суму не менше 500 злотих, оскільки польські митники можуть попросити їх пред’явити.

Однією з найдешевших можна нині вважати польську мережу супермаркетів Biedronka. Компанія присутня на ринку вже понад 20 років. А її магазини пропонують фрукти, овочі, м’ясо та косметику за дійсно низькими цінами. Секрет полягає у тому, що більшість тамтешніх продуктів – польського виробництва. Це дозволяє торговій марці заощаджувати на транспортних витратах.

Окрім продуктів, особливо вигідно у Biedronka купувати товари побутової хімії та дитячі підгузки марки “Dada”. До прикладу, у найближчому до українського кордону місті Перемишлі розташовано 5 супермаркетів цієї польської мережі.

Biedronka пропонує і готові продукти, тож там можна придбати страви домашньої кухні. У супермаркетах ретельно підходять до планування: в інформаційному бюлетені кожен покупець може ознайомитися зі всіма знижками на тиждень вперед. 

Інше вдале місце для шопінгу у Польщі – магазин Lidl. Хоча ця мережа німецька, вона користується популярністю і серед поляків. У магазинах Lidl величезний асортимент товарів різних європейських брендів: овочі, фрукти, м’ясна продукція, алкогольні напої. Також там можна придбати модний одяг, іграшки та аксесуари для дітей, інструменти, корисні при ремонті квартири або при декоруванні будинку.

Ціни у Lidl не найнижчі, але помірні. Разом з тим у супермаркетах постійно тривають акції, з подробицями яких можна ознайомитися в інформаційних бюлетенях. Окрім того, Lidl займається і виробництвом товарів власних торгових марок. Більшість магазинів мережі працюють з сьомої ранку до дев’ятої години вечора.

У будь-якому разі перед поїздкою свій шопінг варто ретельно спланувати. У цьому може допомогти додаток з рекламними новинками у Польщі сервис Blix. Сервіс містить найбільшу базу даних інформаційних бюлетенів торгових мереж у Польщі. Встановлення додатку дозволяє постійно бути в курсі всіх щоденних цін, акцій та знижок. Бюлетені у Blix оновлюються кілька разів на день.

Авторизація