Газовий котел допоможе своїм власникам позбутися залежності від центрального опалення і дозволить підтримувати мікроклімат у холодний період року. Автономне опалення має бути просте у використанні, безпечне і надійно працювати багато років. На що варто звернути увагу при купівлі газового котлу?

Насамперед варто звернути увагу на:

  • Потужність. Для досягнення комфортної температури у приміщенні система повинна мати достатню потужність. Також варто вивчити показники ККД, від якого залежить планування витрат газу.
  • Інсталяція. Котельня повинна мати зручні розміри, і не заважати звичайній діяльності у приміщенні. Необхідно згадати про безпечне розміщення димоходу, через який мають безперешкодно виходити продукти горіння газу.
  • Кількість контурів. Двоконтурні системи можливо підключити до бойлеру та трубопроводу, але при цьому загальна потужність падає і установка працює нестабільно.

Газовий конденсаційний котел Daewoo DGB-200 MES (23,3 кВт)

Потужний двоконтурний технологічний котел з максимально точною регуляцією температури. Може використовуватися для опалювання великих квартир та будинків загальною площею до 200 м². Має досить високі показники ККД, що дозволяє економити на використанні природного газу під час опалювального сезону. Крім того, такий виріб має закриту камеру згоряння і ізольований димохід для безпечного виходу продуктів горіння. Оснащений конденсаційною технологією. Вартість установки – від 20 000 грн

Газовий конденсаційний котел Daewoo DGB-160 MES (18.8кВт)

У технологічному плані майже не відрізняється від попередньої моделі, але має більш скромну потужність і площу опалення – 160 м². Як і модель DGB-200 має аналогічні показники ККД, екологічності, температурного режиму та схожу конструкцію, устрій димоходу. За роботою газового котлу слідкують розумні датчики, які за необхідності попереджують небезпечні ситуації та вимикають установку. Котел оснащений конденсаційною технологією, яка перетворює водяну пару отриману під час горіння газу в додаткове тепло, що дозволяє економити значну суму грошей під час опалювального сезону.

Газовий котел Daewoo DGB-200 MSC (18.6кВт)

Ефективна установка автономного опалення не обов’язково має бути побудована на основі конденсаційної технології та керуватися великою кількістю датчиків. Daewoo DGB-200 MSC має спрощене електронне управління та помірний показник ККД. Але система безпеки пристрою надає захист від закипання, задування, перегріву, залипання роторного насоса та може автоматично перезапустити котел. Корпус захищений від термічного впливу, наявний подвійний захист від переохолодження. А система надійно захищена від перепадів напруги, які можуть пошкодити електроніку котлу.

Вибір газового котлу – індивідуальний, залежить від площі помешкання, його конфігурації та бюджету для вашого придбання. Але, у будь-якому випадку, варто розглядати лише надійні і безпечні моделі від найкращих виробників.