Тема манікюру багатьох дам привертає відмінною можливістю вийти на інший рівень життя. Отримати незалежність від роботодавців, підвищити щомісячний дохід, стати представником творчої професії. Причин змінити життя багато, але шлях один. Це навчання манікюру в хорошій нігтьової студії або школі і отримання відмінних знань по нейл-артам і додатковим тематиками.
Навчання манікюру: на що звернути увагу?
Освоєння нового виду діяльності незмінно починається з навчання. А це значить, потрібно знайти хорошу школу, де навчать усіх аспектів професійного манікюру - від нарощування до створення чудових декорів. Однак пошук школи - завдання непросте. Навчання манікюру практикують сьогодні найрізноманітніші компанії і майстри, і вибрати правильний варіант часом буває дуже складно. Ми радимо курси irinaklapsha.com.ua/kursy-manikyura. Але якщо у вас немає можливості її відвідувати, скористайтесь наступними порадами.
На що потрібно звернути увагу до початку навчання манікюру? Вибір школи починається з аналізу ряду моментів:
- вартість навчання;
- тривалість уроків і всього курсу;
- програма і список обов'язкових тем;
- диплом або сертифікат про закінчення;
- графік навчання;
- розташування школи.
Кожен майбутній учень сам вибирає, що йому важливіше з цього списку - якісне навчання манікюру, віддаленість школи від будинку або гарний диплом. Якщо ж заглибитися в аналіз теми, то варто ретельно і з різних ракурсів вивчити кілька питань.
Вартість навчання манікюру: складові ціни
Важливо зрозуміти: дешево манікюру не навчитися. Якщо вартість курсу привабливо мала, то навіть не варто і починати свій шлях до професійного майстру манікюру. Адже ціна за навчання складається з безлічі компонентів. Кепські для учня, але впливають на загальну вартість, моменти:
- оренда;
- використання авторських програм;
- заробітна плата викладачам.
Але це тільки мала частина фінансового «айсберга». Майбутнього майстра більш повинен цікавити бюджет школи на:
- витратні матеріали;
- якісне обладнання;
- тривалість уроків;
- кількість осіб в групі.
Часто ціну знижують за рахунок збільшення числа учнів манікюру, а також пропозицією купити необхідне обладнання самостійно. Від першого варіанту варто відмовитися відразу: оптимальна кількість учнів - не більше 6-8 чоловік у одного майстра. Що ж стосується матеріалів, то це не заощадить грошей, але може стати вигідним вкладенням коштів. Після школи все придбане залишиться у молодого майстра і дозволить йому без проблем відточувати професіоналізм або навіть відразу відкрити міні-салон на дому.
Тривалість програми: що повинні викладати
При оцінці годин навчання манікюру важливо буде уточнити: чи будуть вчити групу повними або неповними днями, за академічним або астрономічним годинником, блоками або суцільними темами.
Більш правильно, якщо навчання манікюру проводиться:
- блоками «тема дня» - теорія, демонстрація викладачем, самостійна практика;
- повними днями - деякі процедури і техніки дуже тривалі й вимагають багато часу на освоєння та виконання;
- по насиченій програмі - окрім безпосередньо манікюру новачкам повинні читати лекції з дерматології, безпеки, санітарії;
- за графіком - програма систематизована і зрозуміла новачкам.
Якщо є можливість проходити навчання манікюру не довготривала, а інтенсивними тематичними курсами, то можна вибрати і цей варіант. Він дозволяє більш глибоко вникнути в тему і отримати саме ті знання, які потрібні починаючому майстрові саме зараз.
Диплом - приємний бонус і не більше
Навчання манікюру має на увазі отримання якогось документа про освіту. Добре якщо він державного зразка, але гнатися саме за «папірцем» не варто. Клієнтам і керівникам салонів краси, куди прагнуть потрапити багато неофітів, більш важливий професіоналізм майстра, ніж папірець, в якій написано про супер-курсах.
Вибираючи навчання манікюру, варто налаштовуватися на тривалу роботу. Адже манікюр, як і безліч інших творчих професій, має на увазі постійне вдосконалення. Курси - це тільки перший крок. На ділі ж: навчання манікюру - захоплюючий процес, який ніколи не припиняється!