Використання мансарди в приватних будинках дозволяє істотно збільшити корисну площу житла. Підпокрівельний простір можна використовувати в якості приміщення будь-якого призначення: наприклад, зробити з мансарди спальню, вітальню або дитячу. Для того щоб забезпечити природне освітлення в такому приміщенні, необхідно задуматись питанням скління, і краще за все для цих цілей підійдуть якісні та красиві мансардні вікна виробництва Німеччини www.roto.com.ua.

Рекомендації по вибору мансардного вікна

Перш ніж вибрати мансардні вікна необхідно звернути увагу на наступне:

  • Кількість вікон. Щоб визначитися з даними параметрами важливо знати, що відстань між кроквами повинне бути ширше на 4-5 см габаритів основного вікна. Це означає, щоб визначитись з розміром вікна або вікон необхідно прибрати з кожного боку близько 2-3 см, а інший простір розділити рівномірно;
  • Розмір вікон. Щоб визначитися з необхідною кількістю вікон потрібно керуватися правилами 10 до 1. Тобто на кожні 10 м2 даху потрібно виділити 1 м вікна. Але, розміщуючи велику кількість вікон важливо передбачити додаткові заходи щодо обігріву приміщення;
  • Тип відкривання вікна. Так, ручку для відкривання вікна можна розмістити знизу. Тоді вікно буде відкриватися по центру. Цей варіант допустимий в тому випадку, якщо вікно розташоване на висоті 130-160 см. Якщо конструкція розташована на висоті 120 см, то тип відкривання може являти собою розташування ручки зверху і відкривання по центру. Третій тип являє собою панорамне вікно, коли ручка знаходиться зверху і знизу одночасно. Воно універсальне в незалежності від висоти розташування;
  • Увага до матеріалу. Так, до вибору покупців представлена ​​пресована деревина і поліуретан. Перший варіант виглядає красивіше, радує надійністю і екологічністю, але коштує трохи дорожче. Мансардні вікна з поліуретану мають іншу важливу якість - стійкість до вологи. Таке покриття в ідеалі буде використовуватися для ванної кімнати, басейну або кухні.

Особливості розміщення мансардних вікон

Важливо, щоб в кожному з приміщень було хоча б одне вікно. Єдиним винятком може виступати гардеробна або ванна кімната. Чим їх буде більше, тим більша кількість світла буде проникати всередину. Експерти стверджують, що розміщення вікон з різних сторін приміщення дадуть більше освітлення, ніж аналогічне вікно, розміщене в одній площині.

Проте, щоб визначитися з правильним розташуванням мансардних вікон важливо відразу прорахувати їх габарити, тип відкривання, кількість для кожного приміщення. Існують наступні рекомендації:

  1. Для дитячої кімнати - не більше двох;
  2. Для спальні - 2-3 вікна;
  3. Санвузол - 1 вікно.

Їх кількість визначає особливості розміщення. Так, одне вікно краще визначити з південного боку. Два вікна вигідно розташувати по обидва боки. Три варто розділити на два вікна з південної сторони і одне з протилежного.

Мансардні вікна важливо правильно встановити, інакше вони будуть промерзати, давати протікання або конденсат. Тому то так важливо звернутися до фахівців, які зможуть не тільки правильно монтувати вікна, але і підібрати спеціальний металопрофіль для даху, забезпечити грамотний монтаж водостічної системи, що позитивно відіб'ється на функціональності мансардних вікон.

Якщо купувати вікна концерну Roto Frank, то окрім гарантії якості від Німеччини на мансардні вікна, ви отримаєте якісний технічний сервіс. Спеціалісти не лише допоможуть у встановленні вікон, але в рамках гарантійних випадків будуть оперативно ліквідовувати будь які несправності.

Авторизація