Еректильна дисфункція: особливості діагностики

Одним з найпоширеніших чоловічих захворювань є еректильна дисфункція, яка зустрічається навіть у молодих людей, які тільки почали вести статеве життя. Під нею мається на увазі неможливість досягнення або підтримки ерекції, достатньої для здійснення статевого акту. Імпотенція вкрай негативно позначається на психоемоційному стані чоловіків і призводить до розладу у відносинах з партнером. У цій статті ми розглянемо симптоми захворювання і причини його виникнення.

Симптоми

Необхідно відразу зазначити, що одноразова осічка не є імпотенцією. Тому не потрібно приймати засіб для продовження статево акту при першій невдачі. Патологічний стан характеризується відсутністю ерекції на регулярній основі. До інших ознак цього захворювання відносяться:

  • Відсутність ранкової ерекції. Спонтанні ранкові ерекції спостерігаються у кожного здорового чоловіка. Тому якщо їх немає, можна говорити про те, що імпотенція має органічну форму. Тобто в роботі організму стався збій.

  • Слабка ерекція. Іншим важливим симптомом є недостатня твердість статевого члена при виникненні сексуального бажання. Це є ознакою гормональних і нейрогенних розладів.

  • Нездатність зберегти ерекцію. Спонтанний викид сперми в самому початку статевого акту також є ознакою дисфункції статевого члена. Зазвичай цей симптом пов'язаний із судинними порушеннями.

В окремих випадках, імпотенція настає через психологічні причини. Наприклад, молоді люди через брак великого досвіду часто відчувають страх не задовольнити партнерку, почути глузування або заразитися венеричними захворюваннями.

Діагностика захворювання

Якщо у вас спостерігаються перераховані вище тривожні симптоми, то для постановки точного діагнозу необхідно звернутися до лікаря. Діагностика складається з декількох наступних етапів:

  1. Бесіда з пацієнтом на предмет проблем в сексуальному житті. Також йому буде запропоновано заповнити спеціальну анкету Міжнародного Індексу Еректильної Функції, яка включає в себе п'ять питань.

  2. Далі проводиться збір анамнезу. Він дозволяє встановити причини органічної форми імпотенції. Згідно зі статистичними даними, найчастіше за все причинами захворювання є шкідливі звички, перенесені операції, нервове напруження.

  3. Завершальний етап — це фізичне обстеження. Спеціаліст оглядає зовнішні статеві органи, простату (ректальним способом), а також щитовидну залозу.

Після огляду визначається ефективна схема лікування, яка нерідко включає застосування «Тонгкат Алі Платинум». Що таке Тонгкат? Це препарат для підвищення потенції, який повністю заснований на натуральних компонентах. Також призначаються фізіотерапевтичні процедури і сеанси у психолога при необхідності.

0
репостів
0
репостів