Збільшити розмір невеликої кімнати для сну буде набагато простіше, якщо в ній є балкон. Зробивши перепланування, вдасться по-новому облаштувати місце відпочинку. Спальня, поєднана з лоджією, виглядає візуально більше і дає можливість втілити різні ідеї щодо декору в життя.
Перед тим, як розпочати ремонт, важливо продумати всі нюанси та погодити зміни з відповідною інстанцією. Розширення кімнати зробить її набагато комфортнішою та дозволить виділити окрему зону під гардероб або відпочинок. Завдяки великим вікнам, передбаченим у лоджії, у приміщенні з'явиться більше світла.
При облаштуванні та дизайні квартири можна використовувати декілька основних кольорів для виділення окремих зон. Не варто забувати, що спальня повинна розташовувати до відпочинку, тому краще відмовитися від занадто яскравих відтінків, що кричать. Віддавши перевагу спокійним пастельним тонам, вдасться створити правильний настрій.
Оформити утеплену лоджію актуально у вигляді вбиральні, невеликого кабінету, бібліотеки або місця для релаксу. Відштовхуючись від призначення вільної ділянки, буде простіше визначитись із дизайном. Облаштувати кімнату можна в єдиному стилі або розмежувати простір, виділивши окремі ділянки.
На лоджії вдасться створити робоче місце чи бібліотеку. Достатньо поставити в ніші балкона стелаж із книгами та письмовий стіл. Також можна встановити комп'ютер та зручне крісло.
Створити куточок для відпочинку нескладно, якщо помістити в простір невеликий м'який диван та пересувний столик на коліщатках. Можна доповнити інтер'єр горщиком з квітами і причепити бра, щоб було комфортно милуватися заходами сонця, дивлячись у вікно.
Цінителі спорту можуть поекспериментувати з інтер'єром кімнати та спорудити на балконі міні-спортзал. Потрібно поставити кілька тренажерів, які зроблять заняття максимально продуктивними. Велике панорамне вікно лише підніматиме настрій.
Дуже гармонійно виглядає дизайн маленької кімнати з балконом у наступних напрямках:
Класика. Тут переважають натуральні матеріали та пастельна кольорова гама. На підлозі – ламінат. Органічно будуть виглядати блакитний, кремовий, оливковий та інші світлі тони.
Еклектика. І тут поєднуються речі одночасно з кількох різних стилів. Комбінувати можна штори, декор та меблі з арт-деко та класики, хай-теку та мінімалізму.
Лофт. Стіни оформляються під час використання цегляної кладки, штукатурки або бетону. Ліжко вибирається низьке і широке з балдахіном.
Мінімалізм. Має бути мінімум меблів, чільне місце виділяється під ліжко. Шафа встановлюється на всю стіну. На балконі актуально зробити кабінет або бібліотеку, перевага надається спокійній кольоровій гамі.