Отоларинголог або ЛОР – це фахівець, який займається діагностикою та лікуванням захворювань носа, вуха і горла. Ігнорувати порушення роботи цих органів досить небезпечно, оскільки захворювання здатне негативно впливати на зір та головний мозок. Своєчасно встановити точний діагноз, а також вибрати дієву стратегію лікування допоможе приватний лор: https://inlor.com.ua/specialities/adult-otolaryngology/. Ресурс дозволяє отримати консультацію кваліфікованого лікаря, який знається на розповсюджених патологіях ЛОР-органів, а також записатися на прийом до спеціаліста. Нерідко ураження ЛОР сфери створює серйозні проблеми з носовим диханням, зі слухом та іншими функціями організму. Наприклад, хронічний тонзиліт може спровокувати запалення серця та нирок.

Діагностика та лікування захворювань

Медичний центр високого рівню надає повний комплекс послуг з лікування носа, горла та вуха:

 • кваліфіковані консультації пацієнтів;

 • обстеження ЛОР-органів з використанням передового діагностичного обладнання;

 • неінвазивне та малоінвазивне втручання, лікування захворювань за допомогою радіохвильової вазотомії, репозиції кісток, катетеризації слухових труб та інших сучасних рішень;

 • консервативне лікування.

Саме за переліком послуг, наявністю сучасного медичного обладнання та рівнем кваліфікації спеціалістів необхідно обирати лікувальний або діагностичний заклад.

Пам’ятайте, що навіть незначні симптоми захворювань ЛОР-органів здатні в майбутньому перетворитися на серйозну проблему.В яких випадках потрібна допомога?

Отоларинголог в медичному центрі готовий допомогти в лікуванні причин виникнення наступних симптомів, які вказують на проблеми з ЛОР-органами:

 • хропіння, яке інколи може привести до зупинки дихання та навіть смерті уві сні;

 • непритомність та запаморочення;

 • поява шуму у вухах;

 • нежить, який не вдається вилікувати на протязі довгого часу;

 • головний біль, а також больові відчуття у зоні гайморових пазух та вухах;

 • відсутність, або порушення нюху чи слуху;

 • кровотеча з носа або вух.

Перераховані симптоми з’являються при активному розвитку захворювання, тому потрібно якнайскоріше звернутися до кваліфікованого лікаря. Приватній ЛОР не тільки допоможе позбутися перших симптомів хвороби. Він проведе комплексне обстеження та лікування, адже усунення симптому ще не свідчить про цілковите одужання.

Сучасні медичні центри успішно лікують такі хвороби, як хронічний тонзиліт та гайморит, інфекційні захворювання дихальних шляхів, втрату голосу або слуху, гострі та хронічні ларингіти, середні та зовнішні отити, тощо. Також спеціалісти видаляють сірчані пробки, допомагають позбутися чужорідних тіл у носоглотці та дихальних шляхах, лікують хропіння та хронічні риніти.

Для усунення подібних проблем використовуються передові фізіотерапевтичні методики, лазеротерапія та інші ефективні технології. Вони допомагають швидко досягнути очікуваних результатів та повернути пацієнту радість повноцінного життя.