![Шепетівські ветерани знову програли на обласному чемпіонаті](/media/k2/items/cache/9b83994fc39b540e539e24d033411eac_Generic.jpg)
Шепетівські ветерани знову програли на обласному чемпіонаті
6 червня на стадіоні "Локомотив", в рамках другого туру чемпіонату області, футболні ветерани ФК “Темп” приймали гостей із Хмельницького “Конфермату”. Про деталі поєдинку роповіли у Хмельницькій обласній асоціації футболу.
![У Шепетівці відбувся регіональний багатожанровий фестиваль "Мистецьке коло"](/media/k2/items/cache/4674977fa2f5973be2d8023653da91cb_Generic.jpg)
У Шепетівці відбувся регіональний багатожанровий фестиваль "Мистецьке коло"
6 червня у міському будинку культури пройшов традиційний Регіональний багатожанровий фестиваль "Мистецьке коло". Шепетівка приймала гостей із усієї області: Полонне, Плужне, Ямпіль, Ізяслав, Ярмолинці, Понінка, Нетішин.
![Щеплені проти COVID-19 можуть отримати Міжнародне свідоцтво про вакцинацію](/media/k2/items/cache/cdd8d7d7719e443d1650b984cb422fb4_Generic.jpg?t=20210607_164001)
Щеплені проти COVID-19 можуть отримати Міжнародне свідоцтво про вакцинацію
Особи, яких щепили двома дозами вакцини проти COVID-19, за потреби можуть отримати Міжнародне свідоцтво про вакцинацію. Про це сьогодні повідомили у Міністерстві охорони здоров'я України.
![Шепетівка долучиться до всеукраїнського дослідження щодо поширеності COVID-19](/media/k2/items/cache/8633bf59c15526ccbec4a78d6399bd4a_Generic.jpg)
Шепетівка долучиться до всеукраїнського дослідження щодо поширеності COVID-19
В Україні вперше проведуть всеукраїнське дослідження щодо поширеності COVID-19. За координації Центру громадського здоров’я буде проведено дослідження для визначення відсотку людей серед загального населення, які мають антитіла до коронавірусу-збуднику COVID-19. На тижні 7 червня 2021 року стартує його польовий етап.
![Чи можна рибалити в орендованих ставках?](/media/k2/items/cache/8702d64c8554736ea716197c127d0527_Generic.jpg)
Чи можна рибалити в орендованих ставках?
Раніше я часто рибалив на ставку поблизу села. Але навесні там з’явилася табличка, що це приватна власність і рибалити не можна. А вилов риби в ставку можливий тільки за відповідну плату. Чи можливо приватне користування ставком і чи може приватна особа забороняти лов риби в ставку або встановлювати плату за неї мешканцям села? На це питання відповідає фахівчиня Каховського місцевого центру з надання БВПД Ганна Єрмолаєва.
![COVID-19 на 7.06.21: нових випадків - 4, одужало - 14, летальних - 0](/media/k2/items/cache/bc0dafff2a953777f6b7d4ce63e1f694_Generic.jpg)
COVID-19 на 7.06.21: нових випадків - 4, одужало - 14, летальних - 0
Хмельницька ОДА інформує: станом на 12.00 7 червня в Хмельницькій області зареєстровано 88267 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. З них 3431 - діти, 4941 - медпрацівники.
![Футболісти “Лісівника” здобули першу перемогу у ЧХО 2021](/media/k2/items/cache/59569ed407b2eff4e84efc4585b4e017_Generic.jpg?t=20210607_122407)
Футболісти “Лісівника” здобули першу перемогу у ЧХО 2021
На футбольних полях Хмельниччини відбувся 4 тур Чемпіонта області з футболу. Нарешті для нас він приніс добру звістку.
![Як вберегти своє житло від злодіїв, доки ви на відпочинку](/media/k2/items/cache/4ef7c350df8e0200245d2bc33d0a5bbb_Generic.jpg)
Як вберегти своє житло від злодіїв, доки ви на відпочинку
Починається довгоочікувана пора відпусток. Перш, ніж відправлятись у подорож за межі свого населеного пункту, поставте собі запитання: «А чи в безпеці залишається моя оселя, моє майно, мої цінності?». Ваша безпека – у ваших руках.
![Відбувся Кубок міста Шепетівки з волейболу](/media/k2/items/cache/1595cef7d53107b75e6d12272956d031_Generic.jpg)
Відбувся Кубок міста Шепетівки з волейболу
5 червня відбувся Кубок міста Шепетівки з волейболу серед чоловічих команд з нагоди святкування Дня міста. Про це повідомило Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Шепетівської міської ради.
![Хмельниччина отримала понад 20 тисяч доз вакцини AstraZeneca](/media/k2/items/cache/f6ac735f92f659885bfbe658402259e0_Generic.jpg)
Хмельниччина отримала понад 20 тисяч доз вакцини AstraZeneca
На Хмельниччину ввечері 6 червня прийшла партія південнокорейської вакцини від коронавірусу виробництва компанії AstraZeneca. В область доставили 21 тисячу 900 доз вакцини, яка розрахована на ревакцинацію жителів області.