Розділ Спорт

Відбувся Кубок міста Шепетівки з волейболу

5 червня відбувся Кубок міста Шепетівки з волейболу серед чоловічих команд з нагоди святкування Дня міста. Про це повідомило Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Шепетівської міської ради.

До участі у Кубку було заявлено 4 команди:

  • «Медик» (Трофімчук І.П., Барон В.В., Дмитрик Р.О., Дукач Д.В., Пацюк О.П., Дишкант В.М.)
  • «Лісівник» ( Сасюк В.М., Заблоцький О.в., Балабей Б.В., Свірщук С.А., Печонка а., Свірщук А.С., Бетлій О.В.)
  • «Шанхайські кажани» ( Комкар В.С., Сидорчук О.Ю., Сидорчук Ю.Ю., Куций М.П., Ніколайчук О.Ю., Шуляк М.П., Люлюк Я.О.)
  • «Факел» ( Свірщук Р. ,Ларьков М., Вільгінський В., Кушнірук А., Олійник І., Веремійчук М., Яковлєв Д.)

Матчі між командами проходили до двох перемог по партіям. Після напруженої та емоційної боротьби в матчі за третє місце зійшлися команда «Медики» та команда «Факел». Лише дві партії вистачило, щоб команда «Медик» виборола перемогу у команди «Факел».

Не менш захоплюючим видався і матч за перше місце, в якому зустрілися команда «Лісівник» та команда «Шанхайські кажани». По ходу зустрічі команди йшли бал в бал. Почергово вириваючись вперед.

Перша партія закінчилася з рахунком 25:21 на користь команди «Шанхайських кажанів». Емоції зашкалювали, глядачі невтомно підтримували своїх улюбленців.

Друга партія закінчилась також з рахунком 25:19, але вже на користь «Лісівника». Початок третьої партії тримав усіх в постійній напрузі. Команди йшли нога в ногу, здавалося, що ця гра ніколи не закінчиться.. Команди вперто не бажали поступатись, м’яч надовго зависав над ігровим майданчиком, гравці не шкодували себе.

Але в кінці третьої партії лісівникам вистачило волі до перемоги та розконцентрації суперника, щоб здобути таку бажану перемогу. Партія завершилась з рахунком 15:12 на користь команди «Лісівник».

Команди було нагороджено грамотами, медалями ,кубком та грошовими винагородами від спонсорів.

За підсумками змагання було визначено:

  • кращого гравця, ним став Комкар Володимир Сергійович, капітан команди «Шанхайські кажани»;
  • найстаршого учасника – Сасюк Володимир Михайлович, капітан команди «Лісівник»;
  • наймолодшого учасника – Свірщука Артема, ліберо команди «Лісівник». Гравці у номінаціях були нагороджені грамотами, пам’ятними статуетками та грошовими винагородами від спонсорів.

Змагання організовано та проведено управлінням у справах сім'ї, молоді та спорту спільно з волейбольними активістами міста, за підтримки спонсорів: ДП"Шепетівський лісгосп ", Ресторація"Колиба" (ФОП М. Ларьков), Профспілка Шепетівської КНП багатопрофільної лікарні.

Відео

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением