Четвер, 09 серпня 2012 09:30

Цілюща сила дерева

Про цілющу дію дерева на людину відомо достатньо давно. Так, наприклад, в словнику Даля в статті «Осика» є така порада: «Коли крутять ноги, то кладуть осикове поліно в ноги, а від головного болю – в голову».

Вчені пояснюють, що мова тут йде про взаємодію біополів дерева і людини. При цьому, як встановлено, існує три типи взаємодії: дерево або віддає людині свою енергію, або забирає її, або залишається до неї нейтральним. При цьому, в окремих випадках одне і теж дерево веде себе по-різному з різними людьми, тобто кожна людина повинна підібрати для себе «своє» дерево, яке найбільш позитивно на нього діє. Найбільш відомий спосіб вибору свого дерева – за знаком Зодіаку. Англійське товариство астрологів «Рафаель» наводить таку відповідність порід дерев знакам Зодіаку: Овен – глід, дуб. Телець – вільха, горобина, яблуня, ясен. Близнята – горішник, ліщина. Рак – верба. Лев – ясен. Діва – горішник. Терези – вільха, горобина, яблуня, ясен. Скорпіон – глід, дуб. Стрілець – береза,дуб, липа, сосна, яблуня, ясен. Козеріг – ялина. Водолій – ялина. Риби – береза, дуб, липа,сосна, яблуня, ясен.

Та все ж, для більшості людей, як показали масові дослідження, віддаючи ми свою енергію є дуб, береза, сосна, клен. А от осика, тополя, ялина, черемшина, як правило, енергію забирають. Перевірили вчені і рецепт Даля. Вилікувати осиковим поліном, звичайно, не можна, але біль дійсно знімає. Правда, після цього виникає необхідність відновлення сил з допомогою іншого, підживлюючого дерева, щоб у людини знову повернулась бадьорість. Але потрібно бути обережним у дозуванні, тому що надлишкова енергія може нашкодити.

Дивовижну властивість впливати на людину має не тільки живе дерево, але і звичайна колода. Навіть меблі здатні впливати на людину. Тому якщо у вас є якісь старі темні раритети, іноді варто задуматись про вывоз мебели. Зовсім не випадково в селянських оселях спали, як правило, на полику зробленого з дубових чи березових дощок. Зявилось пояснення того, чому зруби криниць в давнину робили з осики. Виявляється, з деревом, що забирає енергію , не спів живаються мікроби. А сучасні ентузіасти ставлять у квартирах стіл із свого підживлюючого дерева. Кажуть, допомагає.

Дерева впливають не тільки на людей, але й одне на одного. Придивіться до берези, що росте поряд з осикою. Вигляд у берези буде, як правило, поганенький. Так зі сторони осики листя на березі буде дрібним, а її стовбур буде вигнутий, ніби хоче відійти від сусіда «вампіра» подалі. Це типова картинка сусідства дерев з протилежними властивостями.

Використовувати вплив могутніх, хоч і до кінця не пізнаних сил природи людині, що проживає в сільській місцевості не складно. А що робити мешканцю міста? Тим більше, якщо він з різних причин не може покинути стіни свого будинкуВихід є. Так, сучасні вчені винайшли пристрій, що концентрує, з їх слів, біокосмічну енергію. Цим пристроєм можна лікувати багато хвороб, які стали внаслідок порушення енергетичного балансу організму. Цей пристрій являє собою не що інше, як круг із зрізу стовбура дерева, діаметром 20-30 см і висотою біля 10 см. Простота виготовлення і його доступність здатна породити недовіру. Розвіюю її. По-перше, цей пристрій під назвою «Добр» захищений патентом Росії. А по-друге, його давно з успіхом застосовують для лікування хворих на головний біль, для відновлення сили і здоровя, а лікарі-біоенергетики, які останнім часом користуються великою популярністю, отримали можливість зцілювати людей без затрат власної енергії.

Останнє редагування П'ятниця, 21 грудня 2018 17:41
Петро

м. Шепетівка вул. Островського,9 кв.62

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением

Авторизація

Погода

Погода