Понеділок, 25 квітня 2016 13:29

Безпека проїзду залізничних переїздів

Безпека проїзду залізничних переїздів Матеріал розміщено на правах реклами
За останні роки порушення водіями транспортних засобів правил дорожнього руху при перетині залізничних переїздів набрали масовий характер. Й це попри те, що переїзд - завжди об’єкт підвищеної небезпеки, і проїзд через залізницю вимагає від водія максимальної уваги і суворого дотримання вимог правил дорожнього руху. За минулий та 3 місяці поточного року на залізничних переїдах Південно-Західної залізниці сталося 18 дорожньо-транспортних пригод, у яких 7 осіб загинуло та ще 6 отримали травми різного ступеню тяжкості. 
Аналіз обставин і причин ДТП показав, що у всіх випадках винуватцями були водії, які мали достатні і досвід, і кваліфікацію в керуванні автомобілями, і які свідомо порушили правила дорожнього руху, нехтуючи елементарними вимогами безпеки, і поставивши під загрозу своє життя і життя пасажирів.
Тож, задля підвищення рівня безпеки дорожнього руху при перетині залізничних переїздах та з метою попередження порушень водіями транспортних засобів Правил дорожнього руху України у квітні залізниця запланувала здійснити низку профілактичних заходів. Зокрема залізничники проводять роз’яснювальну роботу серед водіїв, у школах, на автопідприємствах, розповсюджують тематичні буклети на переїздах та організовують спільні рейди з органами Національної поліції щодо виявлення порушників правил Дорожнього руху при перетині залізничних переїздів.
Залізничники закликають водіїв не ставити під загрозу своє життя, пасажирів, людей, що знаходяться у пасажирських поїздах та в районі залізничного переїзду. 

Шановні водії! Від вас залежить добробут рідних та близьких. Не заощадивши декілька хвилин, ви можете зробити нещасними сотні невинних людей. 

Будьте пильними і обережними!
Останнє редагування Понеділок, 25 квітня 2016 13:42
Адміністратор

Адміністратор сайту Шепетівки

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением