Торгова платформа MetaTrader4: роль термінала для трейдера

Автор
Торгова платформа MetaTrader4: роль термінала для трейдера Матеріал на правах реклами

З чого починається робота трейдера? В першу чергу, потрібен брокер, що представлятиме інтереси трейдера на ринку Форекс. Також потрібен стартовий депозит, з яким можна входити на ринок для відкриття позицій. І обов'язково необхідний торговий термінал, який допомагає трейдеру укладати вигідні угоди.

Торгова платформа MetaTrader4 – оптимальний програмний продукт, розроблений спеціально для фінансового трейдингу. Широкі можливості терміналу визначають п'ятдесят відсотків успіху на ринку.

Переваги платформи

Завантажити торгівельний термінал на ПК або мобільний пристрій можна з офіційного сайту дилінгового центру, з яким користувач планує працювати. Програмний продукт підтримує операційні системи Android, Mac, IOS, що дозволяє працювати учасникам ринку, які володіють різними комунікаційними пристроями. До основних переваг торгового терміналу MetaTrader4 відносяться:

 • Функціональний інтерфейс, зрозуміле управління.
 • Постійний доступ до котирувань валютного ринку.
 • Можливість швидкої торгівлі в «один клік».
 • Ведення технічного та аналітичного аналізу.
 • Збір інформації про угоди успішних трейдерів.
 • Використання фінансових помічників, радників.
 • Графічне супроводження угод, сигнали, індикатори.
 • Вибір часових інтервалів за параметрами трейдера.
 • Тестування торгових стратегій, написання своїх ТС.
 • Гарячі клавіші MT4 & MT5 – чудовий варіант швидше та простіше запускати безліч інструментів платформ.

Торгова платформа MetaTrader 4 забезпечує високий рівень безпеки інформаційних потоків. Фінансові відомості і персональні дані клієнта кодуються найбільш безпечним протоколом шифрування.

Характеристики MT4 для Android та IOS

Кожен учасник фінансового ринку Форекс виділяє певний час для здійснення торгових операцій. Та не у всіх трейдерів є можливість приділяти торгівлі на ринку і аналітиці котирувань більшу частину дня за персональним комп'ютером. Тому розробники торгового терміналу MetaTrader4 створили мобільний додаток торгової платформи для планшетів і смартфонів. Клієнт-версії для мобільних девайсів повністю ідентичні основному програмному продукту. Можливості терміналів для Android і IOS:

 • Отримання котирувань ринку Форекс в режимі реального часу.
 • Використання ринкових і відкладених ордерів з коригуванням.
 • Застосування близько тридцяти функціональних індикаторів.
 • Використання в роботі більше двох десятків графічних об'єктів.
 • Отримання повної історії торгівлі, тестування стратегій.
 • Застосування 9-и таймфреймів різного формату – хвилина-місяць.
 • Зміна графічних налаштувань в MetaTrader4 – бари, сітки, свічки.

На персональний комп'ютер торговельну платформу можна не завантажувати, а використовувати функціонал програмного продукту для роботи з браузера Google Chrome. Це зручно, якщо на пристрої обмежене вільне місце для установки пристойного за «вагою» терміналу.
Торговий термінал MetaTrader4 заслужено займає лідируюче місце серед інших платформ і дозволяє трейдеру укладати успішні операції з використанням найбільш затребуваних індикаторів, графіків, сигналів та інших технічних та аналітичних інструментів.

Новини Шепетівки в месенджерах

Viber | Telegram

Люди, участвующие в этой беседе

Comments (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

Брокера не найдете,та как в интернете свои кухни для слива депозита,поработают пару лет.......Сначала был ФорексКлуб на демо счете все классно получалось как только на реальном начал торговать сразу показатели на слив денег. вышел в плюс только...

Брокера не найдете,та как в интернете свои кухни для слива депозита,поработают пару лет.......Сначала был ФорексКлуб на демо счете все классно получалось как только на реальном начал торговать сразу показатели на слив денег. вышел в плюс только после дефолта Греции.Снял деньги кинул в Альпари на пам счет ,это супер друпер управляющий специалист твоим счетом в 1 мес в среднем получалось 10-30%.Сейчас волотильность на рынке.нет смысла вкладывать в форекс 95% все в проиграше 5 % это акулы которые владеют информацией до выхода в СМИ и они только в плюсе.
Сечас актуально вкладывать в криптовалюту ,а лучше майнить (добывать) ее.
ПРИмер биток в 2017 лето 3500 у.е в январе 2018г. уже больше 15000 у.е....

Детальніше
GNIW1
This comment was minimized by the moderator on the site

Це той біток, що за рік втричі впав?

Dj Os
This comment was minimized by the moderator on the site

Треба купувати, в маю купив по 3700 зараз 6500 чекаю, а лібше майнити.По Америці має бути добра інфа, до січня 10000-15000 У.є

GNIW1
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

 1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением