14 липня 2020 року комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Шепетівської міської ради прийняла додаткові заходи з запобігання поширенню на території міста гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2.
Сьогодні у Шепетівці було діагностовано два нових випадки захворювання на COVID-19. Інфіковані двоє чоловіків 1985 та 1980 року народження, які не є з числа контактних осіб.
14 липня у форматі «онлайн» відбулося засідання Хмельницького регіонального відділення Асоціації міст України під головуванням Василя Сидора – голови відділення, міського голови м. Славута. Про це повідомив Славутський МВК.
Щороку Шепетівське комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства проводить планові огляди свердловин водозаборів міста. Це робиться з метою запобігання аварійних ситуацій та перевірки якості постачання води. Сьогодні розпочали обстеження першої свердловини водозабору “Лісова галявина”.
Сайт міста Шепетівка ©2005-2026
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на shepetivka.com.ua