Сьгодні вранці Шепетівська районна державна адміністрація повідомила про ще два нових випадки інфікування. Цього разу захворіли на COVID-19 двоє грицівчан.
Саме професіоналами, успішними фахівцями у різних сферах, які зсередини знають проблеми у своїх галузях та шляхи їх розв’язання, поповнюється команда партії «ЗА МАЙБУТНЄ» на Хмельниччині.
Вчора, 1 вересня, у Шепетівці поблизу входу до під’їзду однієї із багатоповерхівок невідомий чоловік викрав дитячий велосипед. Це побачив 7-річний хлопчик, який спочатку сам намагався зупинити зловмисника, а потім повідомив власників про крадіжку. Завдяки цьому злодія затримали по «гарячих слідах».
Станом на 15.00 у місті підтверджено новий випадок захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19. Про це повідомив міський штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.
Сайт міста Шепетівка ©2005-2026
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на shepetivka.com.ua